ViMac Agencja Detektywistyczna

Nazwa: ViMac Agencja Detektywistyczna Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 5661325977    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 147206118    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: mazowieckie Miasto: Warszawa Ulica: Hoża 86, lok 410 Kod pocztowy: 00-682
Telefon: 793680429 Email: biuro@vimac.pl Skype Zielony29 Strona WWW: vimac.pl
PAY_PAL

Opis

“ViMac” Agencja Detektywistyczna Warszawa, swoją ofertę kieruje do osób prywatnych, kancelarii prawnych jak i do klientów biznesowych. Zajmujemy się głównie sprawami rozwodowymi i wywiadem gospodarczym, ale nasi detektywi wyspecjalizowani są również w prowadzeniu dochodzeń odszkodowawczych i postępowań powypadkowych. Oferujemy obserwację (śledzenie osób), monitoring GPS osób i mienia, wykrywanie źródeł dochodu i ukrytego majątku. Jeśli jednak czegoś nie ma w naszej ofercie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Powiedz, jaki masz problem a nasi detektywi na pewno go rozwiążą.

     Działamy w oparciu o Licencję Detektywa nr 0000450  wydane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu oraz wpis do rejestru działalności regulowanej Ministra Spraw Wewnętrznych pod nr RD-53/2014. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności detektywistycznej z sumą gwarancyjną 15 000€.

   Choć główna siedziba Agencji Detektywistycznej “ViMac” znajduje się w Warszawie, a nasi detektywi działają przeważnie na terenie mazowsza, to w zależności od zapotrzebowania Klientów, podejmujemy działania na terenie całego kraju. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i sumiennością. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze i ma priorytetowe znaczenie.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.