Dumon Nieruchomości

Nazwa: Dumon Nieruchomości Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 1180045587    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: mazowieckie Miasto: Warszawa Ulica: Duchnicka 3 bud.4 Kod pocztowy: 01-796
Telefon: 603791890 Email: biuro@dumon.pl Strona WWW: dumon.pl

Płatność gotówką

Opis

Firma Dumon Nieruchomości świadczy usługi w zakresie wyceny nieruchomości w Warszawie i okolicy. Wyceniamy grunty, działki zabudowane, nieruchomości lokalowe, służebności i inne. Nasze operaty piszemy na potrzeby własne klientów, dla urzedów skarbowych, sądów i banków.

Każde powierzone naszej firmie zadanie wykonujemy z najwyższą starannością, przy zapewnieniu całkowitej dyskrecji.

Serdecznie zapraszamy.

Nasza kancelaria zajmuje się głównie wyceną działek, mieszkań i wszelkich nieruchomości wWarszawie i okolicach. Co więcej, sporządzamy opinie dotyczące stanu prawnego nieruchomości i jako biegli rzeczoznawcy oferujemy doradztwo inwestycyjne.

Mamy wiele lat doświadczenia w świadczeniu usług tego typu. Dzięki nam poznasz wartość rynkową nieruchomości. Możemy być Twoim pośrednikiem w kontaktach z urzędem skarbowym.

Nasz zespół:

Naszą kancelarię tworzą:

Mgr Marek Grabowski — właściciel.

Po ukończeniu studiów, 25 lat prowadził własną firmę. Następnie przez rok, jako pracownik MNiSW, zajmował się projektami unijnymi i grantami naukowymi. Od dziewięciu lat zarządza nieruchomością komercyjną w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe z Zarządzania Nieruchomościami na SGGW oraz z Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Właściciel kancelarii Dumon jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości i biegłym rzeczoznawcą majątkowym. To także członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych z Warszawy.

 

Link do posiadanych uprawnień.

Mgr inż. arch. Andrzej Szklarski.

Zdobywał i rozwijał doświadczenie zawodowe w biurach projektów, a także w dziale technicznym producenta systemów suchej zabudowy Fermacell. Co więcej, prowadził własną firmę projektową. Po uzyskaniu dyplomu na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, przez 10 lat pełnił obowiązki projektanta oraz kierownika zespołu architektury w warszawskim biurze projektów „Inwestprojekt”.

Przez kolejnych sześć lat, miał własną działalność projektową. Następnie objął funkcję doradcy technicznego w oddziale Fels-Werke GmbH, producenta systemów suchej zabudowy Fermacell (obecnie Xella). Przez dziewięć lat kierował tam procedurami klasyfikacji i certyfikacji produktów wprowadzanych na rynek Polski.

Od ośmiu lat prowadzi własną firmę projektową pn.: ASA-projekt, realizującą projekty architektoniczno-budowlane, oceny stanu technicznego budynków, inwentaryzacje budowlane i doradztwo techniczne.

Link do posiadanych uprawnień.

Dumon Nieruchomości:
ul. Duchnicka 3
01-796 Warszawa
(budynek 4)
biuro@dumon.pl
Tel 603 791 890

 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.