Kategorie

E - biznesy, Informatyka
http://www.firmbook.eu/firmbook-platforma-spolecznosci-biznesowych

Poznaj system w trzech krokach

Poznaj system w trzech krokach

 

REJESTRACJA, LOGOWANIE I WYPOSAŻENIE PROFILU NA FIRMBOOKU

REJESTRACJA

1. Otwierasz stronę www.firmbook.eu albo po prostu wpisujesz: firmbook, platforma społeczności biznesowych w oknie wyszukiwarki.

2. W prawym górnym rogu strony www.firmbook.eu klikasz przycisk „Zarejestruj się”.

 

3. Po kliknięciu otrzymujesz pola tekstowe: e-mail, nazwa użytkownika, hasło, powtórz hasło, akceptuj/pokaż regulamin i kod weryfikujący, który należy przepisać.

4. Klikasz przycisk "Zarejestruj się" na dole formularza i już gotowe – możesz się zalogować używając wprowadzonych danych.LOGOWANIE

1. Wchodzisz na stronę www.firmbook.eu i wybierasz "Zaloguj".

 

2. Wypełniasz pola i klikasz "Zaloguj".
WYBIERANIE PAKIETU TESTOWEGO

1. Po kliknięciu przycisku „Pakiety” w stopce strony otrzymujesz porównanie pakietów i korzyści.

 

2. Klikasz przycisk „Testuj 14 dni”, który znajduje się pod nazwą pakietu.

 

3. Akceptujesz klikając „Zamów teraz”.

 

4. Otrzymujesz komunikat, że „Pakiet został uruchomiony na okres testowy”.
 

"WYPOSAŻENIE" PROFILU - DODAWANIE FIRMY, PRODUKTÓW, USŁUG...

1. Po zalogowaniu zaczynasz od dodania firmy. Otrzymujesz "Panel użytkownika" i zakładkę"Moje firmy" gdzie znajdujesz przycisk „Dodaj nową firmę”.

 

2. Otrzymujesz formularz edycji firmy. W formularzu tym szczególną uwagę przywiązujemy do textboxa/pola Alias. Uzupełniając pole Alias pamiętaj o następujących zasadach: maksimum 5 słów oddzielonych myślnikami zgodnie z instrukcją i że odzwierciedlać powinien branże firmy, jej lokalizację, kluczową frazę etc. np. pomoc-drogowa-raszyn.


 

3. Resztę pól uzupełniasz za pomocą formularza edycji opisu firmy. Szczególną uwagę w formularzu edycji opisu firmy należy zwrócić na funkcje: usuń formatowanie, zaznacz wszystko, hiperłączę, wstaw obraz, opcje czcionki.


 

4. Po uzupełnieniu formularza dodawania/edycji firmy klikasz "Zapisz".

 

5. Właśnie utworzyłeś profil firmy - pozostaje dodać jej logo. Klikasz „wyślij nowy obraz” i wybierasz logo firmy z dysku. W przypadku braku logotypu firmy możesz użyć programu np. Lightshot i "wyciąć" je ze strony firmy.


 

6. Po utworzeniu profilu firmy dodajesz produkty i usługi. Podobnie jak w przypadku firmy wybierasz tą opcję z Panelu użytkownika. 

 

7. Otrzymujesz formularz dodawania/edycji produktu i usługi. Postępujesz analogicznie jak w przypadku firmy pamiętając o tym by przypisać produkt/usługę do konkretnej Twojej firmy(bo o ile użytkownik ma kilka firm, produkt przypisujemy do konkretniej z nich). Szczególną uwagę zwracasz na pola zaznaczone poniżej dbając by prawidłowo je wypełnić.

 

8. Klikasz "Zapisz" a następnie dodajesz zdjęcie produktu/usługi. Analogicznie postępujesz dodając kolejne produkty i usługi.