ADIVER - meble na wymiar

Nazwa: ADIVER - meble na wymiar Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 7711651907    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 101769952    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: Łódzkie Miasto: Piotrków Trybunalski Ulica: Sulejowska 84 Kod pocztowy: 97-300
Telefon: 532553370 Email: adiver@adiver.pl Strona WWW: adiver.pl

Płatność gotówką

Opis

Zajmujemy się projektowaniem 3d oraz produkcją mebli na wymiar. W trosce o klienta i wizerunek firmy używamy sprawdzone materiały renomowanych firm. Stawiamy na jakość i profesjonalizm naszych wyrobów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. W szczególności stawiamy nacisk na ergonomię, funkcjonalność, wygodę nowatorskie rozwiązania by każde zamówienie spełniło wszystkie oczekiwania klienta. New Design New World to połączenie stylu tradycyjnego z nowoczesnym gdzie wyroby nasze będą pasować do każdego zaprojektowanego i profesjonalnie wykonanego wnętrza. Jesteśmy elastyczni i wykonamy każdy projekt przygotowany przez projektanta, architekta czy amatorski. Meble nasze będą służyć na lata Tobie i Twojej Rodzinie .

SOLIDNOŚĆ - NAJWAŻNIEJSZA CECHA NASZYCH MEBLI Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów, każdy Mebel, który wyprodukujemy, jest dopracowany nawet w najdrobniejszych szczegółach. Do ich produkcji wykorzystujemy między innymi płyty wiórowe laminowane Kronopol, Pfleiderer, Kronospan, Egger. Wszystkie nasze Meble cechuje też wyjątkowa trwałość i jakość, dzięki spełnieniu wymogów ISO 9001. Wszystkie nasze Meble są zabezpieczane obrzeżami PCV. Co więcej, oferowane produkty cechuje estetyka wykonania poprzez ukrycie wszystkich okuć meblowych, a także bezpieczeństwo użytkowania, które to gwarantuje sztywna konstrukcja mebli.  

PROJEKTOWANIE 3D - ARANŻACJA WNĘTRZ -  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem w 3D mebli i aranżacji wnętrz. Wizualizacje trójwymiarowe tworzone są za pomocą specjalistycznego oprogramowania które odzwierciedlają rzeczywisty wygląd zaprojektowanego wnętrza. Tworzymy indywidualne projekty mebli. Udzielamy porad z zakresu doboru materiałów , kolorystyki itp. Naszym atutem jest designerskie zaprojektowanie wnętrza, mebli i profesjonalne wykonanie z montażem przez nas zamówienia.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.