AR.Creative Agnieszka Rutkowska Photography

Nazwa: AR.Creative Agnieszka Rutkowska Photography Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 6462164561    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: Śląskie Miasto: Tychy Ulica: al. Marszałka Piłsudskiego, 43 Kod pocztowy: 43-100
Telefon: 662808600 Email: kontakt@arcreative.pl Strona WWW: arcreative.pl

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

“Nie ta­kie ważne, żeby człowiek dużo wie­dział, ale żeby dob­rze wie­dział, nie żeby umiał na pa­mięć, a żeby ro­zumiał, nie żeby go wszys­tko troszkę ob­chodziło, a żeby go coś nap­rawdę zajmowało.”

Janusz Korczak

ZAJĘCIA CYKLICZNE

LEGO WeDo 2.0

LEGO WeDo 2.0

wiek 6-9 lat

W czasie zajęć dzieci budują proste roboty z uznanych na całym świecie zestawów LEGO WeDo 2.0 i programują je przy użyciu dedykowanego oprogramowania Lego Education WeDo Software oraz wolnego oprogramowania Scratch pozwalającego nie tylko na sterowanie konstrukcjami LEGO WeDo, ale także na tworzenie samodzielnych aplikacji komputerowych.

Termin zajęć: środa 17:00 - 19:00

LEGO Mindstorms NXT

LEGO Mindstorms NXT

wiek 9-12 lat

Zajęcia prowadzone są w oparciu o zestawy LEGO Mindstorms  które pozwalają na konstruowanie nie tylko robotów ale również prostych urządzeń wykorzystujących dostępne w zestawach czujniki elektroniczne, programowanie natomiast realizowane jest przez dedykowane oprogramowanie LEGO Mindstorms Software oraz dostosowane do zestawów oprogramowanie Scratch. W tej grupie wiekowej rozpoczniemy również projektowanie robotów w programie LEGO Digital Designer.

Termin zajęć: poniedziałek 17:00 - 19:00

Arduino

Arduino

wiek 9-15 lat

Wkraczamy w świat mikrokontrolerów – roboty oparte są na popularnych układach Arduino pozwalających na konstruowanie zaawansowanych robotów oraz zautomatyzowanych urządzeń codziennego użytku. Możliwości Arduino sięgają aż po tak zaawansowane urządzenia jak drukarki 3D czy drony. Programowanie mikrokontrolerów realizujemy przez oprogramowanie Scratch a w dalszej perspektywie Arduino IDE oparte na języku programowania C. Planujemy także wdrożyć projektowanie układów elektronicznych z wykorzystaniem edytora wizualnego Fritzing oraz aplikacji do projektowania układów Eagle CAD.

Termin zajęć: wtorek 17:00 - 19:00

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.