Art Bet Design

Nazwa: Art Bet Design Państwo:
Polska
NIP: 9151043526    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 366760457    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: dolnośląskie Miasto: Prusice Ulica: Wilkowa 1 Kod pocztowy: 55-­110
Telefon: 577007227 Email: piech_lukasz@o2.pl Strona WWW: art-bet-design.pl

Opis

Moja firma, Art Bet Design Wrocław, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wyrobów z betonu architektonicznego. Beton znajduje szerokie zastosowanie przy nowomodnych projektach wnętrz i zewnętrznych elewacji. Ciekawe jest też połączenie betonu z innymi materiałami, takimi jak drewno, szkło czy metal. Zarazem beton jest materiałem atrakcyjnym cenowo w stosunku do płyt z kamienia naturalnego czy konglomeratu kamiennego.

Art Bet Design poleca tafle betonu architektonicznego, a stosowane są jako: - okładziny ścienne, - okładziny podłogowe, - okładziny schodów, - obudowy kominków, - blaty łazienkowe oraz kuchenne. Płytki betonu architektonicznego to klasyczne tworzywo stosowane na elewacje budynków, podjazdy a nawet tarasy. Jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne, łatwy do czyszczenia.

W Art Bet Design produkujemy płyty z betonu architektonicznego w standardowych wymiarach i grubościach oraz w trzech rodzajach porowatości. Na życzenie klienta można zmienić rozmiar, dobór struktury czy barwę płyty betonowej. Oferta firmy nawiązuje również do montowania zakupionych towarów.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.