Przedsiębiorstwo drogowe BETOMEX Beata Gajek-Dyl

Nazwa: Przedsiębiorstwo drogowe BETOMEX Beata Gajek-Dyl Państwo:
Polska
NIP: 8661542400    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 260321151    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: Świętokrzyskie Miasto: Staszów Ulica: Towarowa 46 Kod pocztowy: 28-200

Opis

Betoniarnia Staszów i najlepszy beton

Jeżeli chodzi o województwo Świętokrzyskie i beton to z pewnością warto wybrać profesjonalne przedsiębiorstwo, betoniarnię BETOMEX. Nasza betoniarnia to doskonałej jakośći produkty, które docelowo tworzą wysokiej jakości mieszanki betonowe i asfaltowe. Zarówno beton jak również asfalt z naszej betoniarni to produkty gatunkowo wysokiej klasy i o różnych parametrach sprawdzanych i kontrolowanych systematycznie w laboratorium.

Doskonały asfalt i beton

Nasza firma to doskonały wybór. Sprawdź dlaczego beton i asfalt z firmy BETOMEX polecają klienci. Przekonaj się jak doskonałą logistyką i infrastrukturą dysponuje nasza firma. Posiadamy własne pojazdy do przewozu produktów na miejsce do klienta. Obsługujemy duże firmy budowlane i inwestycje jak również pojedynczych klientów i budownictwa jednorodzinne. Staszów i okolice to doskonale znana betoniarnia BETOMEX, dlatego sprawdź nasz koniecznie i polecaj wśród znajomych.

W pełnej ofercie produktów beton towarowy, suchy i półsuchy, asfalty m.in asfalt drogowy, modyfikowany, spieniony, upłynniony oraz emulsje asfaltowe różnego typu i rodzaju.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.