Centrum Finansów Sejf Wrocław

Nazwa: Centrum Finansów Sejf Wrocław Państwo:
Polska
Miasto: Wrocław Ulica: Piłsudskiego 91a Kod pocztowy: 50-019
Telefon: +48 882 800 478 Email: biuro@cfsejf.pl Strona WWW: cfsejf.pl

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

WITAJ

Jesteśmy firmą specjalizującą się w doradztwie kredytowym oraz doradztwie finansowym.

Bogata oferta naszych usług zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie masz doświadczenia i specjalistycznej wiedzy, która pomoże przejść przez poszczególne etapy uzyskania kredytu? Zależy Ci na korzystnych warunkach kredytowych? Masz pytania, na które do tej pory nie uzyskałeś/aś odpowiedzi, a blokują Cię one przed wybraniem oferty bankowej dostępnej na polskim rynku? - a w końcu:Szukasz firmy, która rzetelnie i profesjonalnie pomoże uzyskać środki na dowolny cel finansowy?

JESTEŚMY właśnie po to, aby rozwiązać Twoje problemy.
U nas znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania i nie tylko.

GWARANTUJEMY TOBIE:

 Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości kredytowych

 Oszczędność czasu w poszukiwaniu oferty

 Bezpieczeństwo całego procesu transakcji

 Ofertę 21 banków w jednym miejscu

 Opiekę w całym procesie kredytowym

 Pomoc w kompletowaniu i wypełnianiu dokumentów

      
      
  
 

03. ZALETY WSPÓŁPRACY Z NAMI.

Gwarantujemy rzetelną, kompletną pomoc w całym procesie kredytowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, w procesowaniu wniosków oraz analizie finansowej i analizie kredytowej jest fundamentem naszej współpracy. Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez meandry i zawiłości procedur kredytowych. Porównamy bezpłatnie oferty wszystkich banków, pomożemy wypełnić wnioski i skompletować dokumenty. Zaopiekujemy się Tobą przez cały okres trwania procedury kredytowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

A MY PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

REKOMENDACJE


Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej firmy do współpracy, zadzwoń lub napisz do nas – chętnie zapracujemy na Twoje zaufanie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 

Pan Mariusz przeprowadził Nas przez cały proces kredytowy, dobierając ofertę najbardziej korzystną na rynku. Nie dość, że dostaliśmy większą kwotę kredytu niż wyliczyli nam inni doradcy, do tego nasz kredyt został ubezpieczony. Wystarczy zadzwonić, a Pan Mariusz wszystko dokładnie wyjaśni. Serdecznie polecam

- Piotr Utig z Wrocławia

Polecam Pana Mariusza tym osobom, które szukają osoby godnej zaufania. Jego wieloletnie doświadczenie przyczyniło się do szybkiego rozpatrzenia mojego wniosku. Już po czterech tygodniach od złożenia wniosku do trzech banków dostałem pozytywną opinię od jednego z nich.

- Robert z Oławy

Początkowo nie potrafiłam zdecydować się na doradcę. Osobiście szukałam najlepszej oferty bezpośrednio w bankach. Koleżanka poleciła mi Pana Mariusza. Okazało się, że Pan Mariusz przygotował dla Mnie o wiele lepszą ofertę, niż otrzymałam w bankach. Ostatecznie zdecydowałam się na doradztwo Pana Mariusza i nie żałuję.Serdecznie polecam

- Agnieszka Halbtuch - Wrocław

 Piłsudskiego 91a, Wrocław

 +48 882 800 478

 biuro@cfsejf.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.