Agencja Detpol

Nazwa: Agencja Detpol Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 5841813187    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 221810759    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: Pomorskie Miasto: Gdańsk Ulica: Szafarnia 11 lok. F8 Kod pocztowy: 80-755
Telefon: 604879794 Email: biuro@detpol.eu Strona WWW: detpol.eu
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

AGENCJA DETPOL świadczy usługi detektywistyczne oraz windykacyjne na terenie całej Polski.


Oferujemy szeroki wachlarz usług, dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno do kancelarii prawnych, spółek prawa handlowego i innych podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

Działamy zgodnie z literą prawa, nasze biuro detektywistyczne posiada wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych pod numerem RD 15/2013 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilne za ewentualnie wyrządzone szkody w trakcie wykonywania czynności detektywa na kwotę 15.000 euro.

Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, posiadamy również komórki operacyjne w Warszawie i Poznaniu. Właścicielem firmy jest Marcin Mazurkiewicz licencjonowany detektyw, absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w działaniach detektywistycznych jak i windykacji w całym zakresie. Nasi pracownicy to doświadczeni detektywi oraz byli pracownicy Centralnego Biura Śledczego i wydziałów kryminalnych Policji.


Nie działamy szablonowo, każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie mając na uwadze maksymalną skuteczność i interes klienta przy jednoczesnej dyskrecji oraz ochronie powierzonych i uzyskanych podczas czynności danych.

Sprawy którymi się zajmujemy często są skomplikowane i z pozoru mogą wydawać się beznadziejne, dlatego przed zawarciem umowy istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji. Na terenie miast Gdańsk i Gdynia bezpłatnie dojeżdżamy do klienta, aby ustalić warunki współpracy oraz przedstawić dla klienta jak najbardziej korzystne rozwiązania.

Dzięki temu zapewniamy najwyższy standard usług przy rozsądnych cenach oraz krótki czas realizacji zleceń.

Certyfikaty

 
 
 

Serdecznie zapraszamy.

Dane kontaktowe

  • Agencja Detpol Marcin Mazurkiewicz
    Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

  • Telefon: 604-879-794

  • Email: biuro@detpol.eu

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.