eco-MEDiCo.ltd

Nazwa: eco-MEDiCo.ltd Forma prawna: Osoba prawna Państwo:
Wielka Brytania
Miasto: London Ulica: 5; London Road Kod pocztowy: sw179j
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA PAYU

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: PL70 2490 0005 0000 4520 3098 5991 Kod SWIFT/BIC: ALBPPLPWXXX

Płatność gotówką

Opis

Witaj na Eco MediCo

"Szukaj uleczenia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem". Platon

Od dłuższego czasu można zaobserwować nowe podejście wielu osób do kwestii zdrowotnych. Wzrasta zainteresowanie leczeniem chorób w naturalny sposób niepowodujący dodatkowych skutków ubocznych. Coraz więcej zwolenników zyskuje więc medycyna ekologiczna, która leczy różne choroby rozwijające się w ostatnich latach. Schorzenia te wywoływane są przez zanieczyszczenie powietrza, wody i gleby, a także przez pokarmy pozbawione składników odżywczych oraz skażone toksycznymi dodatkami.

Jednak przede wszystkim ekomedycyna specjalizuje się w usuwaniu przyczyn wywołujących choroby przewlekłe oraz dąży do zapobiegania rozwojowi chorób zgodnie z mottem, że każda choroba ma swoją przyczynę, którą należy usunąć.

Medycyna ekologiczna została uznana przez środowiska naukowo-medyczne w USA i Kanadzie jako medycyna przyszłości. Z tego też względu na naszych stronach będziemy starali się przybliżać różne aspekty związane z przyczynowym zwalczaniem chorób, ale również skupimy się na środowisku, w którym na co dzień żyjemy.

Zachęcamy więc wszystkich do przejęcia odpowiedzialności za własne zdrowie i najbliższych poprzez krytyczne spojrzenie na opinie, jakimi jesteśmy karmieni od lat. Dzięki zmianie świadomości zaczniemy baczniej zwracać uwagę na:

  • pokarm, który spożywamy;
  • jakie lekarstwa przyjmujemy i w jakich ilościach;
  • jak i czym wyposażamy swój dom;
  • jak usuwamy odpady;
  • jakie nabywamy auta;
  • na jakie niebezpieczeństwa jesteśmy narażeni w najbliższym otoczeniu.

Nie jesteśmy w stanie dokonać od razu wielkich zmian, niemniej jednak stawiając drobne kroki na drodze we właściwym kierunku możemy osiągnąć wspaniałe rezultaty.

O nas

Czas upływa nieubłaganie, my i nasi bliscy stajemy się coraz bardziej podatni na różnego rodzaju dolegliwości. Musimy podejmować ważne decyzje, od których zależy nasza przyszłość – nasze zdrowie. Tak się złożyło, że my też musieliśmy podjąć te ważne decyzje.

Nasze zdrowie trochę podupadło, a tradycyjna medycyna nie mogła zaoferować nic, co mogłoby nas zadowolić. Terapie, które stosowano, pozwoliły tylko na pozbycie się lub ograniczenie objawów naszych dolegliwości. Zadawaliśmy sobie i naszym lekarzom pytanie, czy tak musi być?

Odpowiedź świata lekarskiego była twierdząca, ale my nie byliśmy tym usatysfakcjonowani. Zaczęliśmy szukać wiedzy innej niż ta dostępna z podręczników dla studentów medycyny. Przeczytaliśmy wiele publikacji na temat alternatywnych metod leczenia różnych dolegliwości. W czasie naszych spotkań wymienialiśmy ciekawe informacje o tym, co właśnie dowiedzieliśmy się z nich. Proponowane w nich „czary” przetestowaliśmy na sobie – nie wszystkie były trafione, ale to nie przeszkadzało nam w czynieniu dalszych prób. Po wielu miesiącach takich eksperymentów, szukaniu wiedzy na jednym z naszych spotkań zrodził się pomysł, by wspólnie założyć bloga, aby podzielić się z innymi naszą wiedzą – a to z kolei zrodziło pomysł na założenie tej strony WWW – która ma na celu pomagać czytelnikowi zaznajomić się z naszą ”medyczną” wiedzą. Zdajemy sobie sprawę, że nasze wiadomości są niewystarczające, dlatego w dalszym ciągu szukamy wiedzy, poprzez długie konferencje z lekarzami, którzy stosują alternatywne metody leczenia naszych dolegliwości.

eco-MEDiCo.ltd

SW 17 9 JR LONDON
5; LONDON ROAD
UNITED KINGDOM

e-mail: office@eco-medico.co.uk

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.