Ecobag Network

Nazwa: Ecobag Network Forma prawna: Osoba prawna Państwo:
Polska
NIP: 9521150540    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 012188371    Sprawdź rejestry  EKRS   
Numer KRS: 0000210229    Sprawdź rejestry  EKRS   
Województwo: Wielkopolskie Miasto: Przyprostynia Ulica: Prandoty Kod pocztowy: 64-360

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 51 1020 4027 0000 1502 1403 6331 Kod SWIFT/BIC: BPKOPLPW

Opis

Ecobag Network Sp. z o. o.

Ecobag Network jest największym producentem toreb ekologicznych i laminowanych z nadrukiem klienta w Polsce.

Dzięki polityce ukierunkowanej na potrzeby klienta i nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy najszybciej rozwijającym się producentem toreb na polskim rynku.

Ecobag Network innowacyjność i specjalizacja. Oferujemy innowa- cyjne koperty, opakowania oraz asortyment pakowy niedostępny u innych europejskich producentów.

Obsługujemy instytucje państwowe, korporacje, średnich oraz małych przedsiębiorców. Zadowolenie klienta jest dla nas wyznacznikiem jakości naszych usług i produkcji.

Produkujemy torby, opakowania i koperty standardowe oraz wykonane na specjalne zamówienie klienta. Oferujemy szeroki wachlarz materiałów, technologii druku i uszlachetnień papieru.


Misja

Naszą misją jest elastyczna i fachowa obsługa każdego klienta, w zakresie wytwarzania toreb i opakowań papierowych oraz druków na nich. Fundamentem relacji z klientami jest fachowe doradztwo i indywidualne podejście. Najważniejszym wskaźnikiem jakości jest zadowalanie klienta.

Wizja

Zdobycie pozycji największego europejskiego producenta toreb ekologicznych, przy pomocy stosowania przyświecających nam zasad.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.