EKOTUR - Kraniec Świata - Usługi Turystyczne.

Nazwa: EKOTUR - Kraniec Świata - Usługi Turystyczne. Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
REGON: 192968008
Województwo: POMORSKIE Miasto: Krzeszna Ulica: Krzeszna Kod pocztowy: 83-316
Telefon: 506018887 Email: eko-tur@wp.eu Strona WWW: www.kraniec.eu

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Wczasy, wakacje, noclegi, apartamenty i domki to wypoczynek nad jeziorem.

 

Jeśli pragniesz rzeczywiście wypocząć to trafiłeś (aś) we właściwe miejsce! Kraniec Świata EKOTUR to miejsce jakby nie z tej Ziemi, położone pośród jezior i lasów, ... Na Krańcu Świata proponujemy gościom pobyt w luksusowych apartamentach oraz w przyczepach kempingowych i wypoczynek nad samym brzegiem pięknego Jeziora Potulskiego wchodzącego w skład znanego Koła Raduńskiego a w nim kąpiele i pływanie  na łódkach i kajakach a zimą szusowanie na nartach oraz inne sporty zimowe (wyciągi narciarskie) z Góry Wieżyca u podnóża, której jesteśmy.

Kraniec  Świata sprzyja temu by odetchnąć od szarego życia i zajrzeć w  w głąb siebie! Na Krańcu Świata cieszy cisza, spokój, piękno przyrody oraz, świeże powietrze, las, dużo zieleni, w pobliżu czysta woda jezior z wieloma gatunkami ryb a wszystko to przy towarzystwie zajęcy, skowronków, sów, puchaczy, bocianów, żurawi... Pobyt i wypoczynek w tych warunkach to swoista  kontemplacja i medytacja a dla niektórych to psychiczny reset! O wszystkim dowiesz się z: kraniec.eu .

Domki (kempingi) od 15 zł./doba; apartamenty - 140,- zł ; tel.:506018887

Zapraszam przez cały rok (ryby, grzyby, runo leśne) - zimą narty, sanki i inne atrakcje z Góry Wieżyca ( kilka wyciągów)!

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.