Sun Eko Energy Sp. z o.o.

Nazwa: Sun Eko Energy Sp. z o.o. Forma prawna: Osoba prawna Państwo:
Polska
NIP: 5472158567    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 363742134    Sprawdź rejestry  EKRS   
Numer KRS: 0000602428    Sprawdź rejestry  EKRS   
Województwo: Śląskie Miasto: Bielsko-Biała Ulica: Gazownicza 5 Kod pocztowy: 43-300
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 55 1140 2004 0000 3702 7608 1885 Kod SWIFT/BIC: BREXPLPW

Płatność gotówką

Opis

O firmie

Sun Eko Energy Sp. z o.o. jest firmą wywodzącą się z rynku budowlano-instalacyjnego. Głównym celem działalności spółki jest zwiększanie w społeczeństwie świadomości o korzyściach wynikających z pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej z promieniowania słonecznego oraz siły wiatru, korzyściach zarówno finansowych, jaki i dla otaczającej nas przyrody. Wspólpracując z nami dowiesz sie jak szybko i tanio obniżyć cenę prądu w firmie lub w domu. Oferujemy tanie, ekologiczne źródło prądu, fotowoltaika i oszczędność na rachunkach za prąd  to rzeczywistość poświadczona zadowoleniem naszych klientów.

FOTOWOLTAIKA

Fotowoltaika to technologia, która zamienia energię słońca na energię elektryczną. Prąd zmienny (a właściwie przemienny), czyli taki, który mamy w naszych gniazdkach, uzyskuje się poprzez zastosowanie bezobsługowych systemów wykorzystujących ogniwa fotowoltaiczne i inwertery.

 

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła to ekologiczny sposób na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Umożliwiają pozyskanie energii cieplnej z różnych źródeł – z gruntu, powietrza, zbiorników wodnych, pozwalając na odwrócenie naturalnego przepływu ciepła i w efekcie dostarczając ciepło z obszaru o niższej temperaturze do tego o wyższej.

 

REKUPERATORY

Rekuperatory umożliwiają odzyskiwanie ciepła z powietrza, a więc w znaczący sposób wpływają na zminimalizowanie strat cieplnych związanych z wentylacją pomieszczeń, obniżając koszty ogrzewania. Odbywa się to poprzez wykorzystanie podgrzewania powietrza dostarczanego do domu powietrzem wywiewanym.

KOLEKTORY

Kolektory słoneczne pozwalają na wykorzystanie energii słonecznej do produkcji ciepłej wody użytkowej. Urządzenia tego typu montuje się zazwyczaj na dachu budynku, rzadziej na elewacji lub w postaci konstrukcji wolnostojących.

TURBINY WIATROWE

Przydomowe turbiny wiatrowe wykorzystują energię kinetyczną wiatru, przetwarzając ją w energię elektryczną. Turbina ma wirnik przymocowany do głównego wału wspierającego się na łożyskach. Wał przenosi energię obrotów przez przekładnię do generatora, który przekształca ją w energię elektryczną.

 

Sun Eko Energy to polecana i sprawdzona firma instalująca, montująca pompy ciepła, elektrownie wiatrowe i panele fotowoltaiczne, fotowoltaikę na terenie miast: Bielsko-Biała, Oświęcim, Kęty, Andrychów, Wadowice, Katowice, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Wodzisław Śląski, Częstochowa, Żywiec, Cieszyn, Ustroń, Kraków, Opole, najczęściej w promieniu do 250 km od siedziby firmy. Zapraszamy do naszych oddziałów wymienionych w zakładce kontakt. Zapraszamy do wykonania bezpłatnego audytu budynku oraz otrzymania niezobowiązującej oferty cenowej.

Historia firmy
2013 r. – łącząc doświadczenia wspólników powstaje Sun Eko Energy S.C.
2016 r. – kontynuacją wieloletniej współpracy jest Sun Eko Energy Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami Sun Eko Energy Sp. z o.o.!

 

Sun Eko Energy Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Gazownicza 5 lok. 1
KRS: 0000602428; REGON: 363742134; NIP: 5472158567 

Wyceny nowych i konsultacje już rozpoczętych projektów:
tel. +48 506 607 659
e-mail: office@sunekoenergy.com.pl

Księgowość:
e-mail: rozliczenia@sunekoenergy.com.pl

Biuro projektowe:
e-mail: projekty@sunekoenergy.com.pl
Dział techniczny:
e-mail: dt@sunekoenergy.com.pl

Solar Punkt - Tychy:
Marek Okoń
ul. Katowicka 122, Tychy

tel. +48 600 241 652

        
 
        
 
        
    Nie znaleziono wyników.