Gami Okna

Nazwa: Gami Okna Państwo:
Polska
Województwo: świętokrzyskie Miasto: Kielce Ulica: Krakowska 291 Kod pocztowy: 25-801
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

P.U.H. "GAMI" to dynamicznie rozwijająca się Firma , która zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych, podłóg oraz materiałów wykończeniowych wnętrz.

W swoim salonie sprzedaży przy ul. Krakowskiej 291 w Kielcach posiadamy szeroka gamę wzorów i kolorów drzwi wewnętrznych i wejściowych, różnorodne profile okienne, panele podłogowe, parapety oraz systemy zaciemnień okiennych / rolety, żaluzję, plisy, markizy/.

Różnorodność oferowanych produktów pozwala na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów.

Swoim Klientom oferujemy:
» doradztwo - aby każdy Klient otrzymał to, co dla niego najlepsze, zgodnie z oczekiwaniami.
» pomiar - to nie tylko pobranie wymiarów lub ustalenie sposobów otwierania, ale również dopracowanie szczegółów montażu, tak aby odbył się on sprawnie i bez problemów.
» realizację okien i drzwi typowych i nietypowych - sprostamy każdemu zamówieniu.
» transport - to my przywieziemy wybrane przez Klienta okno lub drzwi we wskazane miejsce.
» fachowy montaż - bo najlepszy wyrób źle zamontowane nie spełni swoich funkcji.
» serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - regulacje, konserwacje, naprawy.

Co nas wyróżnia spośród innych firm?
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każde powierzone nam zadanie wykonamy dla Państwa jak najlepiej i w terminie. Po prostu stawiamy na wiarygodność, a dzięki wykwalifikowanej kadrze zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i usług.
Odwiedzając naszą firmę przekonacie się Państwo, że każdego Klienta traktujemy przyjaźnie i życzliwie, tworzymy specyficzny klimat i domową atmosferę.

Promocje
Bez nich zakup nawet najlepszego towaru czy usługi nie daje pełnej satysfakcji. Doskonale to rozumiemy, dlatego uczestniczymy we wszystkich akcjach promocyjnych naszych dostawców. Udzielamy również rabatów dodatkowych na towar i montaż dla Klientów korzystających kompleksowo z naszej oferty.

"Okna i drzwi powinny być nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale również ciepłe i bezpieczne - twierdzi właścicielka Firmy GAMI – Mirosława Gałecka, która posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe w branży stolarki okiennej i drzwiowej. Zakup nowych okien i drzwi to inwestycja na lata. Zanim wydamy pewną sumę, warto zastanowić się nad tym, jak optymalnie dopasować funkcje okien do pomieszczeń w naszym domu. Jakie wybrać okna, aby chroniły nasz dom nie tylko przed utratą ciepła, ale również przed włamaniem."
/ fragment rozmowy z redaktorem gazety „Echo Dnia „ Kielce /

KONTAKT

ul. Krakowska 291

Kielce

świętokrzyskie

25-801 Kielce

tel: 41 345-06-78

fax: 41 345-06-78

tel: 500-588-589

biuro@gami-okna.pl

Pobierz informację jako: Wizytówka

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.