Geo-nieruchomości

Nazwa: Geo-nieruchomości Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
Województwo: pomorskie Miasto: Gniew Ulica: Osiedle Kraziewicza 99A/9 Kod pocztowy: 83-140
Telefon: 533667433 Email: karol-edi@wp.pl Strona WWW: geo-nieruchomosci.pl/

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Profesjonalna Firma Geodezyjno - Kartograficzna oferuje usługi w dziedzinie geodezji. Usługi wykonywane są przez profesjonalny zespół geodezyjny profesjonalnie, szybko i tanio.
Zapraszam do współpracy

Usługi Geodezyjno - Kartografczne

Nazywam się Karol Ceyer, pochodzę z małej miejscowości Nicponia koło Gniewu (powiat tczewski). Jestem właścicielem firmy:

GEO Usługi Geodezyjno - Kartograficzne

Po ukończeniu nauki w II LO w Tczewie im. Jana III Sobieskiego na kierunku matematyka-geografia -> już wtedy interesowały mnie mapy i gleba oraz wolontariat kontynuowany w późniejszym czasie jako honorowy dawca krwi, rozpocząłem studia wyższe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dzięki solidnej nauce i wytrwałości udało mi się ukończyć wydział geodezji i gospodarki przestrzennej na renomowanej uczelni (placówka ma ponad 50 letni staż naukowy).

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Uczelnia i wydział powstały w 1950 r. jako Wyższa Uczelnia Rolnicza (3 pozycja popularności wśród maturzystów - http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/7,48726,21901612,kierunek-studiow-na-uwm-trzeci-w-polsce-wskazowka-dla-maturzystow.html?disableRedirects=true#BoxLokOlszImg). Uczelnia posiada znakomitą kadrę naukową mogącą kształcić absolwentów do poziomu profesora.

Tytuł naukowy inżyniera otrzymałem w roku 24.02.2012, a tytuł magistra inżyniera półtorej roku później 19.07.2013.Zwieńczeniem nauki było nadanie uprawnień geodezyjnych 28.04.2017r. w zakresie 1 do możliwości samodzielności w zakresie geodezji. Pozostałe zakresy geodezyjne w trakcie zdobywania.

Doświadczenie zawodowe w pracy geodezyjnej rozpocząłem już podczas nauki w Tczewie. Kontynuowane było ono podczas studiów i po ich ukończeniu na wielu różnych obiektach, w kilku firmach i na różnego rodzaju sprzęcie geodezyjnym. Od 08.04.2016 prowadzę własną działalność gospodarczą na profesjonalnym sprzęcie firmy Trimble (sprzęt z wysokiej pułki).

 

Firma GEO Usługi Geodezyjno - Kartograficzne oferuje swoje usługi na terenie powiatów:    

 • tczewskiego
 • starogardzkiego
 • gdańskiego
 • kwidzyńskiego
 • M. Gdańska
 • wykonywanie prac w innych powiatach
 
 

KOMPLEKSOWE USŁUGI

FACHOWO I PROFESJONALNIE

 

Oferta - obejmuje kompleksowe prace geodezyjne począwszy od doradztwa geodezyjno - budowlanego, map do celów projektowych, tyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu, pomiary powykonawcze, pomiary kontrolne, skończywszy na obsłudze dużych obiektów budowlanych.

 

Wszystkie prace wykonywane są przez UPRAWNIONEGO GEODETĘ. 

 

GEO - Usługi Geodezyjno - Kartograficzne

83-140 GNIEW

Oś. Kraziewicza 99A/9

tel. +48 533-667-433

mail: karol-edi@wp.pl

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.