Good Mood Music

Nazwa: Good Mood Music Państwo:
Polska
Miasto: Kraków Ulica: Os. Strusia 4/38 Kod pocztowy: 31-807
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

GOOD MOOD MUSIC  jak sama nazwa sugeruje gwarantujemy DOBRY NASTRÓJ. Dlaczego warto nam zaufać?

    Bo mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na całym świecie poparte gruntownym wykształceniem muzycznym. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, począwszy od zorganizowania oryginalnych, niepowtarzalnych oświadczyn, poprzez oprawę muzyczną ślubów, uroczystości rodzinnych, spotkań firmowych, koncertów  klasycznych, wernisaży po imprezy plenerowe włącznie. Posiadamy szeroki wachlarz utworów obejmujący każdy gatunek muzyczny, a znajomość repertuaru międzynarodowego i posługiwanie się j. angielskim pomaga w realizacji koncertów w ambasadach czy placówkach dyplomatycznych.

   Ze względu na wysoki profesjonalizm, sprawne czytanie nut i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi, często jesteśmy zapraszani do nagrań jako muzycy sesyjni oraz do wspólnego muzykowania na koncertach. Do takich należy zaliczyć współpracę z legendarnym, amerykańskim bardem Terry Bishopem, jazzującym skrzypkiem Dougiem Cameronem, czy znakomitym pianistą Brooksem Aehronem. 
 
   Gramy na instrumentach wykonanych ręcznie na indywidualnie zamówienie, a także na wysokiej klasy skrzypcach elektrycznych renomowanej firmy Yamaha. Posiadamy bogatą kolekcję egzotycznych instrumentów, które wykorzystujemy do uatrakcyjnienia niektórych koncertów. Mimo, że gramy w duecie, dzięki podkładom muzycznym zaaranżowanym i nagranym przez nas i innych muzyków w naszym studio, duet brzmi jak cała orkiestra! Możemy rozbudować skład instrumentalny do klasycznego kwartetu smyczkowego i wtedy gramy akustycznie bez nagłośnienia. Możliwe jest także zorganizowanie koncertu w innych  kombinacjach instrumentalnych na życzenie klienta. Współpracujemy tylko z najlepszymi, profesjonalnymi muzykami. Jesteśmy w stanie uświetnić każdą uroczystość, a także zaaranżować i nagrać każdy utwór muzyczny w dowolnym składzie instrumentalnym według potrzeb. Opracujemy muzycznie każdy film reklamowy.
 
   Posiadamy własny system nagłośnienia bezprzewodowego do małej sali,  umożliwiający swobodne poruszanie się po scenie  oraz niektóre efekty oświetleniowe. Własnoręcznie wykonane kostiumy sceniczne idealnie dopasowane do rodzaju muzyki, wnętrza i tematu koncertu, doskonale dopełniają całości. 

        Warto nam zaufać, bo gwarantujemy doskonałą jakość za rozsądną cenę.
 

GoodMood Music
Os. Strusia 4/38
31-807 Kraków

tel.: 507 444 857
e-mail: biuro@goodmoodmusic.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.