P.W. KRISPOL

polubienia   0
   
odsłony   277


(...)
504-618-186

Kategorie

Odzież robocza, BHP
http://www.firmbook.eu/instalacje-bhp-ppoz-bydgoszcz

P.W. KRISPOL

Nazwa: P.W. KRISPOL Państwo:
Polska
NIP: 5542579281    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Miasto: Bydgoszcz Ulica: Bartosza Głowackiego 15 Kod pocztowy: 85-614
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Instalacje PPOŻ i BHP – O firmie

Krispol jest profesjonalną firmą działającą na terenie Bydgoszczy. Specjalizujemy się w kwestiach związanych z ochroną przeciwpożarową oraz BHP. Doskonała znajomość zagadnień  z tego obszaru pozwala nam oferować klientom kompleksowy zestaw usług i w pełni profesjonalną obsługę. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty uprawniające nas do realizacji zdań w związanych z montażem i konserwacją instalacji PPOŻ.

Podstawą działania naszej firmy jest wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, w celu zabezpieczania budynków i pomieszczeń. Przygotowywane przez nas instrukcje spełniają wszystkie normy określane przepisami prawa. Pomagamy również w stworzeniu kompletnego systemu zabezpieczania obiektów poprzez sprzedaż znaków BHP i PPOŻ. Dostępne w naszej ofercie znaki są zgodne z obowiązującymi regulacjami.

Wykonujemy kompleksowe przeglądy gaśnic i hydrantów, a także innych sprzętów przeciwpożarowych. Nasza oferta zawiera też montaż oraz serwis instalacji PPOŻ, jak również legalizację hydrantów.

Posiadamy niezwykle wykwalifikowaną kadrę pracowników, która przeprowadza kompleksowe szkolenia PPOŻ i BHP. Jej doświadczenie i umiejętności, są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, najniższe ceny oraz oferty specjalne dedykowane dla firm.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

Poniżej znajda Państwo następujące certyfikaty, jakie posiada nasza firma

Certyfikaty

Legalizacje hydrantów i gaśnic– Kontakt

Firma Krispol zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej. Funkcjonujemy na terenie Bydgoszczy i na terenie tego miasta gwarantujemy dojazd w przeciągu 24h od momentu zgłoszenia. Zapewniamy także nasze profesjonalne usługi dla wszystkich mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Naszym podstawowym zadaniem, jest wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. sprzedaż znaków BHP i PPOŻ, wymianę oraz legalizację hydrantów i gaśnic oraz przeglądy drzwi PPOŻ. Zapewniamy także serwis i montaż instalacji PPOŻ. Posiadamy niezwykle wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, która przeprowadza także kompleksowe szkolenia PPOŻ i BHP.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, dotyczących naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod podanym numerem telefonu lub adresami email.

P.W. KRISPOL

NIP: 554-257-92-81

85-614 Bydgoszcz

ul. Bartosza Głowackiego 15

TEL.: 504-618-186

e-mail1: biuro@krispolppoz.pl

e-mail2: krispolppoz@wp.pl

    Nie znaleziono wyników.