Producent miarek plastikowych - KACZPLAST

Nazwa: Producent miarek plastikowych - KACZPLAST Państwo:
Polska
NIP: 6762201208    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 122951459    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Miasto: Kraków Ulica: Praska 56\8 Kod pocztowy: 30-322
Telefon: 668-426-215 Email: kaczplast@wp.pl Strona WWW: kaczplast.pl/
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Producent miarek plastikowych - KACZPLAST

Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem wyrobów z tworzyw sztucznych.

W naszej firmie kierujemy się głównie dwiema zasadami. Przede wszystkim proponujemy naszym Klientom produkty wykonane z trwałych materiałów. Co więcej, obniżamy koszty produkcji do minimum, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości miarek plastikowych. 

Jako producent miarek trafiamy do Klientów z Poznania,Warszawy, Wrocławia i reszty Polski. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do firm farmaceutycznych, kosmetycznych i spożywczych. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi partnerami z branży i spoza niej. Właśnie dlatego możemy zaproponować naszym Klientom szeroki zakres usług. 

Szukasz nasadki z miarką, dozownika do proszku, kieliszka pomiarowego, miarki wahadłowej lub miarki do alkoholu w dobrej cenie? Interesuje Cię miarka do suplementów diety,kubek z miarką 450, 300, 60ml, miarka barowa 35ml, miarka 350ml do proszku do prania, miarka 150, 30 lub miarka 25ml? Zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie? Dobrze trafiłeś, ponieważ oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych
rozwiązań. Wspólnie z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
 

Poza tym proponujemy wykonanie drobnych nadrukówTAMPON-DRUK na każdy rodzaj miarki plastikowej. Zapraszamy Klientów z Krakowa, Poznania,
Wrocławia, Warszawy oraz z całej Polski. Kieliszki z miarką,plastikowe kubki z miarką, nasadki na aerozole, nasadki areozolowe fi 65mm, kieliszki pomiarowe, miarki plastikowe, dozowniki do proszku - to wszystko możemy Ci zaoferować jako producent. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. 

Kontakt

Nasadki na aerozole, miarki do alkoholu, miarki wahadłowe, miarki plastikowe w dobrej cenie, dozowniki do proszku, kieliszki pomiarowe - to wszystko możemy Ci zaoferować jako producent. Proponujemy również nadruki metodą TAMPON-DRUK na sztucznych tworzywach. Mamy siedzibę w Krakowie, ale trafiamy do
Klientów z Warszawy, Wrocławia, Poznania i reszty Polski. 

Nasze wyroby mają zastosowanie w przemysłach: kosmetycznym, spożywczym oraz farmaceutycznym. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, z przyjemnością oferujemy profesjonalne doradztwo. Czekamy na telefon lub e-mail od Ciebie.
 

FPH "KACZPLAST"
Andrzej Kaczor

Adres: 
ul.Praska 56\8
30-322 Kraków
Tel: 668-426-215
E-mail: kaczplast@wp.pl

Dane firmy:
NIP: 6762201208 
Regon: 122951459
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.