Lemars

Nazwa: Lemars Państwo:
Polska
Miasto: Rzeszów Ulica: Miłocińska 51 Kod pocztowy: ​35-232
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Piękne rolety i żaluzje oraz inne osłony okienne

Czasem niewielka zmiana w otoczeniu, w jego wystroju może odmienić nasze postrzeganie, odświeżyć spojrzenie na miejsca, w których spędzamy dużo czasu – mieszkanie, biuro. Tym lepiej, jeśli element dekoracyjny spełnia również zadanie funkcjonalne. Nic tak szybko i efektownie nie nada wnętrzu charakteru, jak ozdoba okien, którą może być świetnie dobrana kolorystycznie roleta albo klasyczna drewniana żaluzja.

Zapraszamy do spojrzenia na wystrój wnętrz oczyma naszych specjalistów oraz zapoznania się z propozycjami oferowanych produktów. Firma „Lemars” to producent pięknych i jednocześnie niezwykle użytecznych rolet zewnętrznych, moskitier okiennych i drzwiowych, wertikali oraz innych osłon.

Jesteśmy prężnie działającym przedsiębiorstwem z siedzibą w Rzeszowie, zdobywającym cenne doświadczenie na rynku od 1998 roku. Bazując na wieloletnim stażu oraz sporej ilości zrealizowanych zamówień, możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że  o osłonach okiennych i siatkach przeciw owadom wiemy niemalże wszystko. Dodatkowo możemy się pochwalić jedną z najbogatszych ofert produktowych tej branży w całym regionie.

Profesjonalny montaż żaluzji

Za cel stawiamy sobie zbudowanie jak najszerszej sieci rekomendacyjnej. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient, który skorzystał z naszych usług, polecił nas swoim znajomym i wrócił po nasze produkty w przyszłości. Naszą fachowość oraz zadowolenie Klientów potwierdza fakt, iż krąg naszych odbiorców stale się powiększa.

To, co dla nas najważniejsze, to  spełnienie Państwa oczekiwań i potrzeb, dlatego zawsze można u nas liczyć na  przyjazną atmosferę i fachowe doradztwo zarówno techniczne, jak i merytoryczne. Gwarantujemy, że będą Państwo wniebowzięci jakością wybranego produktu oraz sposobem, w jaki odmieni Państwa mieszkanie.

Zapewniamy ponadto kompleksowy montaż oraz serwis żaluzji i rolet, a także moskitier. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Zapraszamy po nowoczesność i klasykę! Zapraszamy po piękno w doskonałej cenie!

Zobacz naszą ofertę 

Rolety i inne osłony – kontakt z firmą Lemars

Produkcja i montaż osłon okiennych

Zainteresowanych naszymi usługami oraz produktami zapraszamy w godzinach:

od 7:00 do 19:00

Służymy również profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru optymalnych rozwiązań. Nasza oferta obejmująca żaluzje, rolety, markizy i inne osłony, w tym również siatki przeciw owadom z pewnością zaspokoi Państwa oczekiwania.

Naprawa żaluzji i rolet oraz moskitier

Dopełnieniem oferty sprzedażowej jest montaż, serwis i naprawa rolet, żaluzji i innych osłon. Nasze usługi oraz oferta produktowa cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a grono usatysfakcjonowanych Klientów sukcesywnie się powiększa. Stawiamy na jakość!

Firma Usługowo –Handlowa. Lemars. Leszek Leszczyc

Miłocińska 51
35-232 Rzeszów
Telefon: 600 826 586 | 694 734 674 | 17 856 22 70
E-mail: lemars@wp.pl
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.