Max Cool

Nazwa: Max Cool Państwo:
Polska
Województwo: Małopolskie Miasto: Miechów Ulica: Jana III Sobieskiego 35 Kod pocztowy: 32-200
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Max Cool

Firma Max Cool istnieje na rynku od 1985 roku. Od początku Naszej działalności, głównym celem firmy był rozwój, doskonalenie umiejętności całego zespołu oraz rozbudowa nowoczesnego zaplecza sprzętowego. Dzisiaj jesteśmy solidną i cenioną firmą z bogatym, ponad 25 letnim doświadczeniem, którego wizytówką są referencje dziesiątek przedsiębiorców, urzędów i instytucji oraz setki zadowolonych osób. Prowadzimy prace w zakresie chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji na terenie małopolski, woj. śląskiego oraz świętokrzyskiego. Zbudowaliśmy swoje doświadczenie w oparciu o obiekty wielkopowierzchniowe, chłodnie, hale, magazyny, przechowalnie, mroźnie etc. Prowadzimy Projekty Unijne dla rozwoju firm, rolnictwa oraz klientów indywidualnych.

Firma MAX-COOL dąży do utrwalenia swoje pozycji na rynku jako partnera solidnego, rzetelnego i godnego zaufania, nasze doświadczeniem zarówno w Polsce jak i za granicą poświadczają liczne realizacje( Niemcy, Czechy, Słowacja ). Wszelkie działania opieramy o Relationship Marketing - jest onnastawiony na premiowanie Klientów, którzy chcieliby na stałe związać się z naszą firma. Zostając Naszymi klientami, zyskujecie Państwo pewność, że Państwa zlecenie trafia w ręce specjalistów.

Przewaga

Doświadczenie na rynku polskim i zagranicznym.
Zespół ekspertów i wykwalifikowanych pracowników
Rozbudowane zaplecze techniczne i badawcze.
Najlepsza opinia wsród kilentów i współpracowników.

P A R T N E R Z Y

URBAN PROJECT Architecture

URBAN PROJECT ARCHITECTURE
UL. LWOWSKA 9/2, 00-660 WARSZAWA
TEL: + 48 501 594 905

KONTAKT@URBANPROJECT.PL
WWW.URBANPROJECT.PL

Karta informacyjna

Świadczymy kompleksowe usługi projektowe i planistyczne zarówno dla urzędów, gmin i instytucji jak i dla klientów indywidualnych. Tworzymy opracowania planistyczne dla ważnych inwestycji celu publicznego o znaczeniu lokalnym i ponadlokalnym. Pomagamy inwestorom realizować zamierzenia inwestycyjne wytyczając jasną i prostą drogę do celu...

WWW.KARTAINFORMACYJNA.PL

Siedziba firmy

 • Adres:ul. Jana III Sobieskiego 35 
  32-200 Miechów, Małopolskie 

 • Mobile:+48 502 255 833

 • Telefon:+48 41 383 12 25

 • Faks:+48 41 383 12 25

 • E-mail:biuro@maxcool.eu

Pracujemy w godzinach

 •  Poniedziałek-piątek: 8-16
 •  Sobota: 9 - 13
 •  Niedziela: odpoczywamy

Znajdziesz nas

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.