Serwis turbosprężarek Warszawa

Nazwa: Serwis turbosprężarek Warszawa Państwo:
Polska
Miasto: Warszawa
Telefon: 695-466-911 Strona WWW: naprawaturbosprezarek.pl/
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Regeneracja turbosprężarek Warszawa - naprawa turbin

turbo

Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawach oraz regeneracji turbosprężarek znanych marek. Radzimy sobie z większością standardowego sprzętu tego typu. Dzięki temu każdy posiadacz pojazdu z silnikiem z turbosprężarką może liczyć na fachową i skuteczną regenerację zużytej turbiny lub na naprawę uszkodzonego elementu tego rodzaju.

W dzisiejszych czasach wiele pojazdów mechanicznych posiada silniki z turbosprężarkami. Elementy te odpowiadają za zapewnienie odpowiedniego poziomu przyspieszenia oraz dynamiki jazdy. Oczywiście jak każdy element, również turbosprężarka może ulec awarii lub po prostu może się zużyć w wyniku wieloletniego intensywnego użytkowania. W takim wypadku pojazd nie jest już tak dynamiczny jak na początku, a to przekłada się na mniejszy komfort jazdy.

Na szczęście nasza oferta obejmuje fachową regenerację różnych modeli turbosprężarek. Oznacza to, że dzięki naszej pomocy urządzenie takie będzie działać w sposób bardzo wydajny, tak jak w przypadku nowej turbosprężarki. Oczywiście taka usługa jest o wiele tańszym rozwiązaniem niż kupno nowej turbiny, więc nic dziwnego, że takimi ofertami interesuje się coraz więcej osób.

Standardowa regeneracja polega na rozłożeniu turbosprężarki na części pierwsze i dokładnym ich umyciu przy pomocy specjalnego odczynnika. Części, które nadają się do dalszego użytkowania są piaskowane, oczyszczane i są z nich usuwane niedoskonałości, natomiast zużyte komponenty są wymieniane na nowe części pochodzące od renomowanych dostawców. Po wyczyszczeniu, piaskowaniu, wyważaniu i regulacji, elementy są składane, a turbosprężarka przechodzi test mający na celu potwierdzenie jej jakości i gotowości do pracy z najwyższą możliwą wydajnością.

Regeneracja i naprawa turbosprężarek

Warto dodać, że oferujemy również naprawy turbosprężarek. Często są to usługi bardziej skomplikowane w porównaniu do standardowej regeneracji, jednak nasze doświadczenie, kwalifikacje oraz nowoczesny sprzęt to atuty, dzięki którym radzimy sobie również z takimi problemami, chociaż niestandardowa naprawa zajmie trochę więcej czasu.

Ważnym atutem naszej oferty jest możliwość zlecania nam pracy bez konieczności przyjeżdżania do naszej pracowni. Klientów obsługujemy wysyłkowo, co pozwala nam na realizację zleceń z całej Polski. W taki sposób współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi, autoryzowanymi stacjami serwisu pojazdów, firmami dysponującymi flotami pojazdów oraz z klientami indywidualnymi. Każdy może liczyć na fachowe podejście oraz profesjonalną usługę w atrakcyjnej cenie.

Kontakt

Serwis turbosprężarek
Warszawa

telefon: 695-466-911

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.