PPHU NOWIMEX

polubienia   0
   
odsłony   306501 206 503

Kategorie

Wyposażenie
http://www.firmbook.eu/nowimex-wyposazenie-wnetrz

PPHU NOWIMEX

Nazwa: PPHU NOWIMEX Państwo:
Polska
Miasto: ŁÓDŹ Ulica: NORWIDA 3/5 lok. 11 Kod pocztowy: 94 – 024
Telefon: 501 206 503 Email: biuro@nowimex.pl Strona WWW: nowimex.pl
VISA

Płatność gotówką

Opis

Firma NOWIMEX istnieje od 1993 roku.

Zajmujemy się :

  • produkcją mebli dla odbiorców indywidualnych i komercyjnych
  • aranżacjami wnętrz
  • wyposażaniem wnętrz w elementy wykończeniowe i dekoracyjne
  • nadzorem „pod klucz”

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu nasze usługi w zakresie produkcji mebli i aranżacji wnętrz są na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalistami, którzy stawiają na wysoką jakość, funkcjonalność, designerskie wzornictwo oraz niekonwencjonalne materiały i rozwiązania.

Jesteśmy kreatywni dzięki czemu możemy zaaranżować wnętrza w bardzo różnorodnym stylu od  najbardziej nowoczesnych do klasycznych, z użyciem materiałów  podstawowych,  a także luksusowych. Nasi Projektanci czerpią inspiracje z najnowszych światowych trendów, uczestniczymy w wystawach i targach branżowych a także wspieramy się literaturą branżową.

Projekty nasze są tworzone dla każdego klienta indywidualnie a więc są niepowtarzalne. Wiemy, że wnętrze, to nie tylko meble ale mnóstwo detali i dodatków stąd nasza dbałość o każdy szczegół.

Zdajemy sobie sprawę ile czasu zajmuje selekcja ofert dlatego wprowadziliśmy do swojej oferty również kompleksowe wyposażanie wnętrz w elementy wykończeniowe i dekoracyjne, a dla inwestorów  bardziej wymagających nadzór „pod klucz.”

Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi dostawcami z wielu branż związanych z wykańczaniem wnętrz. Podejmując współpracę z nami zobaczą Państwo jak łatwo spełnić swoje oczekiwania zachowując równowagę pomiędzy marzeniami a możliwościami finansowymi.

Bardzo silną nasza stroną jest jakość produkcji. Dysponujemy własnym, transportem i nowoczesnym parkiem maszynowym oraz współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą specjalistów dbających podczas procesu produkcyjnego o każdy szczegół.

KONTAKT

PPHU NOWIMEX

UL. NORWIDA 3/5 lok. 11
94 – 024  ŁÓDŹ

telefon:
501 206 503

e-mail:
biuro@nowimex.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.