BALMARQ

Nazwa: BALMARQ Państwo:
Polska
NIP: 6790042236
Województwo: śląskie Miasto: Katowice Ulica: Kościuszki 39 Kod pocztowy: 40-048
Telefon: +48322065264 Email: balmarq@balmarq.pl Strona WWW: balmarq.pl/
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą odzieży medycznej z certyfikatem CE, operacyjnej zgodnej z PN-EN13795, ratowniczej zgodnej z RMZ z 2010 r., oferujemy też obuwie zawodowe, elementy garderoby gastononomicznej i roboczej, akcesoria i wybrany sprzęt dla ratowników, lekarzy, pielęgniarek.

sklepy detaliczne w Katowicach przy ul. Kościuszki 39 i w Krakowie przy ul. Grzegórzeckiej 27.

Odzież medyczna Balmarq

Firma BALMARQ to polski producent odzieży medycznej i zawodowej . Nieprzerwanie działamy na rynku od 1989 r. Głównym profilem działalności jest projektowanie , produkcja i dystrybucja szeroko pojętej odzieży medycznej w tym również specjalistycznej na bloki operacyjne (zgodniej z normą PN-EN 13795 ), antybakteryjnej i antyelektrostatycznej , reklamowej z przeznaczeniem dla branż związanych z medycyną i farmacją . Z roku na rok poszerzamy grono zadowolonych Klientów, którzy powracają ceniąc nasze wyroby za jakość wykonania , dobre materiały i jakość obsługi . Obsługujemy Klientów hurtowych oraz detalicznych. Od kilku lat nasze wyroby dostępne są w firmowych sklepach stacjonarnych oraz na platformie e-sklepu pod domeną www.odziez-medyczna.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą charakteryzuje przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta. Gwarantem najwyższej jakości usług jest nasz stały sprawdzony zespół pracowników i współpracowników.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.