SREBRNY

PetroConsulting Sp. z o.o.

Nazwa: PetroConsulting Sp. z o.o. Forma prawna: Osoba prawna Państwo:
Polska
NIP: 8762458434    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 341381127    Sprawdź rejestry  EKRS   
Numer KRS: 0000446570    Sprawdź rejestry  EKRS   
Województwo: kujawsko-pomorskie Miasto: Grudziądz Ulica: Makowa, 16 Kod pocztowy: 86-300
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA PAYU PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 44 1140 2017 0000 4302 1297 3947

Opis

PASJA - to najbardziej odpowiednie słowo, określające nasz stosunek do tego co robimy. 

O nas

Jesteśmy całkowicie polską firmą, wszystko zawdzięczającą tylko i wyłącznie naszej pracy, która daje nam ogromną satysfakcję.
Wierzymy, że nasze Polskie Produkty są równie dobre jak zachodnie, a 20-letnie doświadczenie wraz z opiniami naszych klientów mówią wyraźnie, że nawet lepsze :)
 
Nasze wartości:
 • Uczciwy i stabilny partner - jesteśmy specjalistami od długoterminowej współpracy. Cenimy partnerskie, długofalowe i czytelne relacje, zarówno wewnątrz firmy, jak i w ramach współpracy z naszymi klientami i dostawcami.
 • Wiedza i doświadczenie - od ponad 20 lat klienci korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy znani z indywidualnego podejścia i dotrzymywania składanych obietnic.
 • Najwyższa jakość - to misja, która leży u fundamentów naszej działalności. Zarówno na poziomie projektowania i rozwoju naszych systemów, jak i w ramach codziennych działań dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu funkcjonalności i jakości naszych rozwiązań. Dowodem czego jest uzyskanie Certyfikatu ISO 9001:2009
   

Firmę naszą tworzą ludzie z ogromnym i wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozliczeń na Stacji Paliw. Nasze rozwiązania prawie zawsze znacząco wyprzedzają konkurencję dzięki niesłabnącemu zaangażowaniu wszystkich, wysoko kwalifikowanych, pracowników. Kwintesencją naszej wiedzy i doświadczenia jest system PetroManager NET, który od lat, tworzony jest z wciąż niesłabnącą pasją. Jego ciągły, dynamiczny rozwój wynika ze stałego wsłuchiwania się w oczekiwania jego użytkowników. Dzięki temu udostępnia najwięcej innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku i jest tak dobrze odbierany przez naszych klientów.

Dzięki takim rozwiązaniom: Paliwo - rozliczamy z każdej kropli !!!

Paliwo w większości firm stanowią olbrzymią część kosztów? A gdyby można zaoszczędzić 5, 10, 20 a może nawet 30% kosztów paliwa ? Skoro tu jesteś, to można !
 
Kontrola paliwa, a co za tym idzie oszczędność, to czysty zysk. A my pomagamy uzyskać oszczędności na paliwie.
 
Jeżeli macie Państwo własną, wewnętrzną stację paliw lub tylko zbiornik, albo planujecie posiadanie takiej stacji lub choćby zbiornika, a może zarządzacie taką stacją - to dowiecie się:
kto, kiedy, gdzie, do czego i ile wlał paliwa, jakie miał średnie rzeczywiste zużycie, czy i ile miał przepałów, jak przebiegał cały proces nalewu, ile paliwa pozostało w zbiorniku magazynowym, kiedy i w jakiej wielkości była dostawa w +15oC, czy już czas na kolejną,  jak dokładnie rozliczyć każdą dostawę paliwa, czy paliwo nie znika w tajemniczych okolicznościach i wiele, wiele więcej, a wszystko to możecie wiedzieć w każdej chwili mając jedynie dostęp do internetu.
 

Wszystkie nasze rozwiązania skierowane są na optymalizację wykorzystania paliwa w firmie i związanych z tym kosztów.

Dostarczamy niezbędną technologię wykorzystywaną na wewnętrznych Stacjach Paliw. Lubimy nowe wyzwania i w trudnych sytuacjach jesteśmy jeszcze bardziej skuteczni.
Gdyż naszą największą wartością są ludzie, którzy dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu, zaangażowaniu i prawdziwej pasji jaką jest Automatyka Stacji Paliw zrealizują dla Państwa każdy projekt – nawet ten najbardziej wymagający.
 

PetroConsulting jako producent i autor wszystkich rozwiązań (zarówno sprzętu jak i oprogramowania) może dowolnie modyfikować produkty i usługi pod kątem potrzeb Naszych Klientów.

 
Automatyka Made in Poland - nasz sklep

Nasza firma jest uczestnikiem programu firmbooka realizowanego przez Firmbook BC i Partnerów promującego firmy wiarygodne e-biznesowo i wspierającego rozwój komunikacji internetowej pomiędzy przedsiębiorcami

 
Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi informacjami o naszej firmie:

automatyka stacji paliw petroconsulting

Razem - mamy po drodze!

Korzystając z rozwiązań, które daje nam Internet, preferujemy kontakt poprzez pocztę elektroniczną, a następnie kontakt telefoniczny lub osobisty. Tak więc proszę pisać do nas, podając kontakt do siebie, a my odpowiemy. 

Jesteśmy do dyspozycji!
 

Sekretariat

- tu najlepiej pisać lub dzwonić, zawsze ktoś odpowie lub odbierze

PetroConsulting
biuro@petroconsulting.pl
56 46 22 622
 
       

Informacje handlowe

- gdyby jednak w sekretariacie nikt nie odebrał smiley

Dawid dawid@petroconsulting.pl 667 373 077  
Ania ania@petroconsulting.pl 513 045 706  
Łukasz lukasz@petroconsulting.pl 785 934 000  
Arek arek@petroconsulting.pl 667 657 077  
  <td style="white-space: nowrap;>        
       

Informacje techniczne, serwis i zaopatrzenie

- gdy ktoś chce podeliberować cool

Marcin marcin@petroconsulting.pl 667 362 077  
Staszek
staszek@petroconsulting.pl
667 637 077
 
Piotrek
piotrek@petroconsulting.pl
667 687 077
 

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych automatyką stacji paliw na nasz firmowy blog: www.petroconsulting.blog.pl 
 

Nasze konto bankowe - gdyby ktoś potrzebował laugh mBANK konto Nr: PL 44 1140 2017 0000 4302 1297 3947

Dane rejestracyjne:

 • PETROCONSULTING Sp. z o.o., ul. Makowa 16, 86-300 Grudziądz,
 • Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy
 • KRS 0000446570,
 • NIP 8762458434,
 • REGON 341381127,
 • Kapitał zakładowy 300 000,00 zł