Pracownia Werner

Nazwa: Pracownia Werner Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 1231033247    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: mazowieckie Miasto: Warszawa Ulica: Włodarzewska 62a Kod pocztowy: 02-384
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Kompleksowe projektowanie wnętrz

Nie masz pomysłu na wnętrza swojej nieruchomości lub potrzebujesz wsparcia? Jeżeli tak to znalazłeś dobrego partnera do współpracy. Mamy narzędzia i umiejętności aby projektować wnętrza o dowolnym przeznaczeniu i stylistyce. Wystarczy że opowiesz nam o swoich preferencjach a my zajmiemy się ręsztą i stworzymy dla Ciebie piękne i funkcjonalne wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu

Naszą misją jest tworzenie pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz. Współpracujemy z najlepszymi firmami jeżeli chodzi o wybór produktów i usług. Mamy narzędzia i zdolności aby sprawić że Twoje wnętrza uzyskają niepowtarzalny charakter.

Nasze usługi obejmują

 • Inwentaryzacja wnętrz
 • Układ funkcjonalny
 • Rysunki koncepcyjne i techniczne
 • Projektowanie mebli i zabudowy stałej
 • Wizualizacje 3D
 • Nadzór autorski
 • Konsultacje z zakresu aranżacji wnętrz
 • Malarstwo ścienne i sztalugowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

ALEKSANDRA BRONSZEWSKA

Założycielem biura i głównym projektantem jest Aleksandra Bronszewska, absolwentka wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Po ukończeniu studiów zdobywała doświadczenie w biurach projektowych, w Polsce i za granicą. Poza projektowaniem wnętrz zajmuje się również malarstwem, które skutecznie łączy i wykorzystuje w projektowaniu.

Moje zasady

„W projektowaniu zawsze staram się postępować odważnie, wychodzić poza utarte schematy, a jednocześnie wsłuchiwać się w indywidualne potrzeby zamawiającego.”

Skala i proporcje
Te dwa elementy dotyczą rozmiaru i wzajemnych relacji pomiędzy poszczególnymi elementami wnętrza. W  projektowaniu wnętrz ważny dla mnie jest nie tylko rzeczywisty rozmiar ale tzw. wizualna waga poszczególnych przedmiotów. Wszystkie elementy wykorzystane we wnętrzu wzajemnie na siebie oddziałują więc ich rozmiar i wizualne wrażenie jakie na nas wywierają jest subiektywne i w dużym stopniu zależy
od wzajemnego na siebie oddziaływania. W swoich projektach wykorzystuję złotą proporcję, która jest efektem tysięcy lat pracy matematyków, artystów i biologów. Wszędzie tam gdzie to możliwe i uzasadnione korzystam z zasady złotego podziału – długość dłuższej części ma być średnią geometryczną długości krótszej części i całego odcinka.

Projektowanie wnętrz to nie jest jednak nauka ścisła dlatego często skala i proporcja we wnętrzu wynikają z naszego subiektywnego odczucia oraz wizualnego odbioru poszczególnych przedmiotów i elementów wnętrza. Ocena skali i proporcji wymaga doświadczenia i zdolności wizualnej oceny.

Detal
Charakter wnętrz możemy podkreślać za pomocą różnego rodzaju dodatków i mniejszych elementów. Elementy dekoracyjne pozwalają na budowanie określonego stylu wnętrza ale również na przełamanie i wyjście z konwencji, zwrócenie uwagi i zaskoczenie. Potrafią sprawić że wnętrze nabiera stylu i staje się ciekawe dla przebywających w nim osób. W przypadku detali podobnie jak ze wszystkim nie przesadzamy, ich wykorzystanie musi być zgodne z dwoma innymi zasadami tj. równowaga i harmonia przede wszystkim.

Harmonia
Wszystkie elementy wykorzystane we wnętrzu tzn. kolory, tekstury, materiały powinny tworzyć jedną spójną i harmonijną całość. Patrzymy na wnętrze jako na całość a nie każdy z elementów osobno. Każdy element pełni określoną funkcję a jednocześnie współgra i oddziałuje na inne elementy. Harmonia i jedność odnosi się do każdej dziedziny życia i nie inaczej jest w projektowaniu wnętrz. Jest to nadrzędna zasada dla każdego projektanta.

 

KONTAKT

Aleksandra Bronszewska

+48 535 563 745

info@werner-studio.pl

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.