Firmbook - Program Partnerski

polubienia   3
   
odsłony   1324

Najprościej o Programie Partnerskim firmbooka można powiedzieć, że to forma współpracy pomiędzy firmbookiem a partnerem z której obie strony czerpią korzyści. W programie tym organizatorem jest firmbook oferujący PAKIETY http://www.firmbook.eu/_pakiety/porownanie zaś uczestnikami są osoby fizyczne lub firmy.

Program ten oparty jest o narzędzia marketingu internetowego i wykorzystuje wszystkie możliwości, środki i funkcjonalności dostępne na platformach www.firmbook.eu i www.fbcreators.eu . Mechanizmy te sprzężone są z bazą zamówień systemu i bazą użytkowników/klientów firmbooka. Partner może na przykład na swojej stronie www umieścić materiały reklamowe firmbooka by zdobyć klienta i/lub zdobywać klientów "na własną rękę". Partner nie ponosi absolutnie żadnych kosztów. Nie jest wymagane posiadanie żadnego wkładu. Po przystąpieniu natomiast do programu w zamian za sprzedaż płatnych e-usług systemu firmbook Partner otrzymuje prowizję 50%.  

Cennik Pakietów Platynowych w Programie Partnerskim

Opis działania

- nie musisz mieć własnego produktu a darmowo otrzymujesz pakiet PLATINUM firmbooka,
- nic nie płacisz za członkostwo w programie partnerskim
- nie masz papierkowej roboty i masy rozliczeń związanych ze sprzedażą
- nie musisz prowadzić działalności gospodarczej (współpraca opiera się o umowę między stronami)
- nie martwisz się o dystrybucję, obsługę klienta itp.
- możesz skupić się na działaniu we własnym biznesie i promować go na firmbooku http://www.firmbook.eu/_pakiety/porownanie  

W Programie Partnerskim firmbooka zarabiasz na klientach, których sam zdobywasz (struktura jednopoziomowa).

 

Dodatkowo każda firma na firmbooku, której właściciel(użytkownik frmbooka) jest uczestnikiem programu partnerskiego zostaje przypisana do mechanizmu firmbooka promującego firmy wiarygodne e-biznesowo i otrzymuje certyfikat

Certyfikat podnosi wiarygodność firmy i buduje pozytywny odbiór wśród użytkowników. Na dodatek każdy użytkownik systemu firmbook może posługiwać się tym znakiem/certyfikatem i umieszczać go, wklejać na stronie www, którą już posiada linkując do programu . Operacja jest banalnie prosta-wystarczy skopiować i wkleić certyfikat na stronie www i podlinkować. W ten sposób wspólnie z firmbookiem firmy rekomendują swoją wiarygodność i podnoszą swą ocenę u odbiorców, klientów i kooperantów.

Kiedy dzięki Twoim rekomendacjom system firmbook pozyska kolejnych klientów, otrzymasz maksymalny rabat na dowolny i dostępny baner widoczny w systemie pod http://www.firmbook.eu/_promocja/oferta .

 

Odpowiedzialni za program:

Przybyła Bernard

kontakt tel. 500 251 861 lub Kliknij tutaj

Firmbook - Program Partnerski