Firmbook - Program Partnerski

polubienia   4
   
odsłony   1767

Najprościej o Programie Partnerskim firmbooka można powiedzieć, że to forma współpracy pomiędzy firmbookiem a partnerem z której obie strony czerpią korzyści. W programie tym organizatorem jest firmbook, który udostępnia zbiory narzędzi, możliwości i środków w formie systemów Pakietów dostępnych na   http://www.firmbook.eu/_pakiety/porownanie oraz http://www.fbcreators.eu/pakiety/porownanie  zaś uczestnikami są osoby fizyczne lub firmy. 

Program ten oparty jest o narzędzia marketingu internetowego i wykorzystuje wszystkie możliwości, środki i funkcjonalności dostępne na platformach www.firmbook.eu i www.fbcreators.eu . Mechanizmy te sprzężone są z bazą zamówień systemu i bazą użytkowników systemów firmbook i firmbook creators. Partner może na przykład na swojej stronie www umieścić materiały reklamowe firmbooka by zdobyć klienta i link dzięki któremu system rozpozna z jakiej strony trafił na firmbooka użytkownik, który dokonał zakupu płatnej e-usługi i/lub zdobywać klientów "na własną rękę".

Z tego tytułu naliczana jest prowizja dla Parnera w wysokości 50% .
Każdy użytkownik z którym firmbook współpracuje otrzymuje bezpłatnie Pakiet Platynowy firmbooka na czas trwania współpracy. Pakiet PRO systemu Creators http://www.fbcreators.eu/pakiety/porownanie - zawsze indywidualnie

Partner nie ponosi żadnych kosztów. Nie jest wymagane posiadanie żadnego wkładu.   

Cennik Pakietów Platynowych i PRO w Programie Partnerskim - kliknij tutaj 

Opis działania

- nie musisz mieć własnego produktu a darmowo otrzymujesz pakiet PLATINUM firmbooka,
- nic nie płacisz za członkostwo w programie partnerskim
- nie masz papierkowej roboty i masy rozliczeń związanych ze sprzedażą
- nie musisz prowadzić działalności gospodarczej (współpraca opiera się o umowę między stronami)
- nie martwisz się o dystrybucję, obsługę klienta itp.
- możesz skupić się na działaniu we własnym biznesie i promować go na firmbooku http://www.firmbook.eu/_pakiety/porownanie  

W Programie Partnerskim firmbooka zarabiasz na klientach, których sam zdobywasz (struktura jednopoziomowa).

 

Dodatkowo każda firma na firmbooku, której właściciel(użytkownik frmbooka) jest uczestnikiem Programu Partnerskiego zostaje przypisana do mechanizmu firmbooka promującego firmy wiarygodne e-biznesowo i wspierającego rozwój komunikacji internetowej pomiędzy przedsiębiorcami otrzymuje certyfikat.

Certyfikat podnosi wiarygodność firmy i buduje pozytywny odbiór wśród użytkowników. Na dodatek każdy użytkownik systemu firmbook może posługiwać się tym znakiem/certyfikatem i umieszczać go, wklejać na stronie www, którą już posiada linkując do programu . W ten sposób wspólnie z firmbookiem firmy rekomendują swoją wiarygodność i podnoszą swą ocenę u odbiorców, klientów i kooperantów.

Kiedy dzięki Twoim rekomendacjom system firmbook pozyska kolejnych klientów, otrzymasz maksymalny rabat na dowolny i dostępny baner widoczny w systemie pod http://www.firmbook.eu/_promocja/oferta .

 

Kontakt:

tel. 515 783 486 lub Kliknij tutaj

Firmbook - Program Partnerski