Kris-Tour abc Sp. z o.o.

Nazwa: Kris-Tour abc Sp. z o.o. Państwo:
Polska
Miasto: Łódź Ulica: Kosodrzewiny 26 Kod pocztowy: 92-411
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Nasza firma zajmuje się przewozem osób od 1997r. Od ponad 15 lat oferujemy Klientom komfortową i bezpieczną podróż. Jesteśmy jedną z największych firm transportowych na terenie województwa łódzkiego, co daje nam możliwość zorganizowania każdej ilości autokarów dla zaspokojenia nawet największych potrzeb turystyczno-przewozowych w kraju.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie przewozów regularnych i okolicznościowych, posiadamy szeroki wachlarz usług transportowych. Praktyka i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności, pozwala nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Flota:

W skład taboru wchodzą luksusowe i komfortowe autokary marki Mercedes-Benz i Setra. Nasza flota to obecnie najlepsze autokary na rynku transportowym. Celem firmy Kris-Tour jest zagwarantowanie klientom wygodnej oraz bezpiecznej jazdy. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nasze pojazdy. Z nami dojedziecie Państwo bezpiecznie do celu.

 

Kierowcy – to kolejny priorytet i zarazem atut w naszej firmie. Znani są z wysokiej kultury osobistej oraz doskonałej znajomości każdej krajowej i europejskiej trasy. Dodatkowo staramy się podnosić ich kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia.

Dowodem naszego profesjonalizmu jest fakt, iż obsługiwaliśmy EURO 2012.

 

Jesteśmy firmą zorientowaną na klienta. Naszym celem jest zapewnienie pasażerom wysokiej jakości usług, bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom proponujemy następujący zakres usług:

  • wynajem autobusów

  • wynajem autokarów

  • przewozy okazjonalne

  • transport na lotnisko

  • przewozy pracownicze

  • przewóz osób krajowy i zagraniczny

Kris-Tour abc Sp. z o.o.
92-411 Łódź, ul. Kosodrzewiny 26

tel. 509 794 704
tel. 512 100 386
tel./fax +48 42 205-66-22

e-mail: kris-tour@kris-tour.com.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.