Rollprint s.c

Nazwa: Rollprint s.c Państwo:
Polska
Miasto: Piaseczno Ulica: Techniczna 2 Kod pocztowy: 05-500
MAESTRO VISA_ELECTRON VISA BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Zespół Rollprint s.c.

  Drukarnia etykiet Rollprint s.c jest jednym z producentów o najdłuższych korzeniach działalności na rynku etykiet samoprzylepnych w Polsce. To uznana i sprawdzona marka która daje swoim klientom gwarancje jakości, terminowości oraz stabilności.
  
  Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu możemy za proponować Państwu etykiety samoprzylepne najwyższej jakości na roli, o dowolnym kształcie i kolorystyce. Możecie Państwo wybrać odpowiadający wam rodzaj etykiety z pośród szerokiej oferty rozwiązań, z różnego rodzaju nadrukiem wielokolorowym lub bez nadruku na papierach, foliach, materiałach specjalnych.

  Firma Rollprint chcąc zapewnić kompleksową obsługę swoim klientom, dysponuje róenież szeroką ofertą urządzeń do zadruku etykiet ( drukarki do etykiet, drukarki termiczne, drukarki termotransferowe) i materiałów eksploatacyjnych(kalki termotransferowe etc).
 
  Naszych klientów otaczamy troskliwą opieką, doradzając w wyborze optymalnego dla Państwa potrzeb urządzenia, oferując zawsze najatrakcyjniejsze ceny na urządzenia i etykiety do drukarki, zapewniając sprawną instalacje, szkolenie oraz serwis.

Rollprint s.c

ul. Techniczna 2
05-500 Piaseczno
(22) 439 03 73-74,
608 34 32 08
e-mail: biuro@rollprint.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.