Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED

Nazwa: Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 8171930371    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 180915270    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: Podkarpackie Miasto: Mielec Ulica: Dworcowa 4/19 Kod pocztowy: 39-300

Opis

Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny Mielec

W Mielcu jest kilka sklepów z artykułami ortopedycznymi i do rehabilitacji jednak na tle wszysdtkich z pewnością na uwagę zasługuje sklep ortopedyczno-rehabilitacyjny REHA-MED. Jest to sklep, w którym nie tylko sprzedawany jest sprzęt ale również oferowane jest fachowe doradztwo. Nasz personel to doskonały, profesjonalny zespół specjalistów, którzy z pewnością doradzą optymalne i skuteczne rozwiązania. REHA-ME to bardzo dobry sklep ortopedyczny w którym zaopatrują się klienci indywidualni jak również firmy i instytucje.

Artykuły medyczne

Sklep poza artykułami ortopedycznymi i do rehabilitacji oferuje także artykuły medyczne w tym również te do domowego przeznaczenia. Oferta sklepu medycznego REHA-MED to sprzęt elektroniczny taki jak ciśnieniomierze, inhalatory, nebulizatory, termometry i szereg innych produktów do domowej diagnostyki i pomiarów.

Sklep nasz oferuje także w zakresie ortopedii i rehabilitacji, wózki inwalidzkie, kołnierze, stabiliatory, materace, poduszki, wałki, ortezy, kule i wiele innych produktów w zakresie realizowanej oferty.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.