fajna-bizuteria.pl

Nazwa: fajna-bizuteria.pl Państwo:
Polska
NIP: 6272743161    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 362666974    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Numer KRS: 0000579003    Sprawdź rejestry  EKRS   
Województwo: Śląskie Miasto: Świetochłowice Ulica: Pokoju Kod pocztowy: 41-600
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA TPAY

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 71 1140 2004 0000 3402 7747 1075 Kod SWIFT/BIC: IEEAPLPA

Opis

Od 2015 roku zajmujemy się detaliczną sprzedażą biżuterii srebrnej, złotej. Jestesmy również głównym partnerem w sprzedaży biżuterii magnetycznej niemieckiej firmy Energetix. Swoją działalnośc prowadzimy w internecie poprzez platformę sprzedażową pod adresem www.fajna-biżuteria.pl.
Wśród bogatej oferty posiadamy w swoim asortymencie bransoletki, naszyjniki, pierścionki, zawieszki i wiele innych, wykonanych ze srebra jak i złota najwyższej próby. Najmodniejsze wzory, aktualne trendy w świecie mody, to wszystko wpływa na styl przygotowanej do sprzedaży naszej biżuterii.
Kupując w naszym sklepie masz gwarancję najwyższej jakości wykonania, gdyż produkty pochodzą od najlepszych producentów z całego Świata. Biżuteria Złota to natomiast kunszt włoskich projektantów spod marki Staviori, zdobiony kamieniami szlachetnymi jak diamenty, szmaragdy, szafiry czy rubiny. Kamienie posiadają loczne certyfikaty oraz potwierdzenia iż nie pochodzą z krajów objętych konfliktami zbrojnymi. Ponadto wszystkie produkty są pieczołowicie przygotowane do wysyłki, która w naszej firmie jest bezpłatna już od zakupu na 99zł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą biżuterią 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.