Soda Efekt System

Nazwa: Soda Efekt System Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 6831099748    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: małopolskie Miasto: Kraków Ulica: Szybka 13 Kod pocztowy: 31-831

Opis

PARĘ SŁÓW O FIRMIE

Ekologiczne i Bezpieczne Oczyszczanie Sodą, Piaskowanie, Szkiełkowanie. Stosujemy Innowacyjną Technologię Sodablast Systems z USA przy użyciu mobilnej maszyny SB-500 TRAILER. Usługi Świadczymy Głównie Na Terenie Krakowa, Wieliczki, Małopolski, Lecz Również Całej Polski.

Nowa generacja urządzeń z wykorzystaniem czystej sody, którymi pracuje nasza firma została opatentowana w USA i została po raz pierwszy wykorzystana w latach 80 do oczyszczenia symbolu ameryki Statuy Wolności wykonanej ze stali i miedzi. Od tamtej pory nastąpił szybki rozwój tej technologii której era nastaje również w Polsce.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy dołączyć do grona prekursorów metody czyszczenia powierzchni NaHCO3 czyli sodą. Ponieważ niejako utożsamiamy się z firmą matką SodaBlast Systems dlatego też wybór logo oraz nazwy naszej firmy Soda Efekt System  stał się oczywisty i ma się kojarzyć z tachnologią, renomą, rzetelnością wykonywanych usług oraz nieustannym rozwojem. Chcąc państwa zachęcić do korzystania z naszych usług prosimy o zapoznanie się  z informacjami zawartymi na naszej stronie jak i do bezpośredniego kontaktu.  

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.