Trede-Trans

polubienia   0
   
odsłony   217602 551 193

Kategorie

Transport, Przewóz
http://www.firmbook.eu/transport-osobowy-lebork

Trede-Trans

Nazwa: Trede-Trans Państwo:
Polska
Województwo: Pomorskie Miasto: Lębork Ulica: Kniewskiego 25 Kod pocztowy: 84-300
Telefon: 602 551 193 Email: tredetrans@wp.pl Strona WWW: trede-trans.com.pl/
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Trede-trans Przewóz osób

Transport osób w kraju i za granicą


Firmę przewozową Trede – Trans prowadzimy od 1989 roku. Oferujemy transport osobowy na terenie całego kraju, jak również przewozy międzynarodowe. Usługi transportowe świadczymy przy użyciu funkcjonalnych i nowoczesnych samochodów marki Mercedes.

Trede – Trans to konkurencyjne ceny i najwyższy standard usług przewozowych. Ogromna wiedza teoretyczna i topograficzna kierowców oraz nowoczesne pojazdy są gwarancją płynnej i bezpiecznej jazdy.

Wieloletnie doświadczenie w branży, jaką są przewozy pasażerskie, pozwoliło nam poznać gusta i potrzeby naszych klientów. Aby sprostać ich wymaganiom nieustannie poszerzamy ofertę. Systematycznie podnosimy standard i jakość świadczonych usług.

Działamy całodobowo, aby w pełni zadowolić naszych Klientów. Zapewnienie pasażerom miłej, komfortowej i bezpiecznej podróży to dla nas sprawa priorytetowa.

Wykwalifikowani i utalentowani kierowcy

Zespół Trede – Trans tworzą doświadczeni kierowcy z wieloletnim stażem i odpowiednimi kwalifikacjami w międzynarodowym przewozie osób. Cała kadra przeszła odpowiednie testy i posiada uprawnienia zezwalające na przewóz osób busami i mikrobusami. Dla potwierdzenia naszych kompetencji dysponujemy odpowiednimi dokumentami, które poświadczają nasz profesjonalizm.

Ponad 20 lat doświadczenia w transporcie osób, świadczą o nieustannym zaufaniu, jakim Klienci darzą naszą firmę. Dla nich i dla wszystkich osób, które zdecydują się na współpracę z Trede – Trans, dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi przewozowe na najwyższym poziomie.

Dbamy o to, aby kierowcy rozpoczynali podróż wypoczęci, a wyposażenie samochodów spełniało potrzeby Klientów w zakresie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Zapewniam, że wynajem busów i przewozy osobowe odbywają się na korzystnych dla Klienta warunkach. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą!

przewóz osób

 

KONTAKT:

przewóz osób

 

Tel.: 602 551 193

NOWE 2

Trede-Trans. Prywatny transport osobowy. Treder Z.

ul. Kniewskiego 25
84-300 Lębork
Pomorskie

Telefon: 602 551 193
E-mail: tredetrans@wp.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.