IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów

Nazwa: IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów Forma prawna: Osoba prawna Państwo:
Polska
NIP: 8172071786    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 180310028    Sprawdź rejestry  EKRS   
Województwo: Podkarpackie Miasto: Czermin Ulica: Czermin 61 Kod pocztowy: 39-304

Opis

Firma transportowa z doświadczeniem

Nasza firma działa, rozwija się i oferuje coraz większą liczbę usług dla klientów biznesowych. Jesteśmy wieloletnim partnerem wielu firm pod kątem transportu drogowego towarów. Istniejemy i działamy od 1984r na rynku. Dynamiczny rozwój firmy oraz ciągłe inwestycje pozwoliły nam zaoferować Państwu usługi flotą prawie 100 pojazdów własnych i spedycji.

Transport międzynarodowy, krajowy

Firma nasza jeździ systematycznie do wielu krajów Euroy wpołudniowej i wschodniej. Transport na Ukrainę oraz Mołdawia do nasze kierunki, które obsługujemy od wielu lat. Ponadto obsługujemy też półwysep bałkański i takie kraje jak Grecja, Bułgaria czy Rumunia. W Kierunkach tych także transport drobnicowy Macednia i Węgry. Flota nasza i samochody jeżdżą także do i z takich krajów jak Niemcy oraz Czechy. Sysetmatyczne realacje pozwalają nam na optymalizację logistyki stąd też utworzyliśmy dla potrzeb własnych i klientów magazyn logistyczny.

Magazyn logistyczny i magazynowanie

Firma IMPET inwestując ciągle w nowe rozwiązania z branży TSL oferuje obecnie także transport i magazynowanie towarów. Nasz magazyn to idealne rozwiązanie jako magazyn logistyczny. Oferta magazynowania pozwala nam optymalizować koszty. Czasami nie ważny jest i nie istotny aż tak bardzo czas. Dzięki temu nasza firma to również idealne miejsce na przeładunki. Nasz magazyn to również logistyczny magazyn przeładunkowy.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.