SECBUD

Nazwa: SECBUD Państwo:
Polska
Miasto: Gdynia Ulica: Stryjska 24

Opis

SECBUD jest prywatną spółką z zakresu usług budowlano – remontowych.

 

Oferujemy budowę od fundamentów po dach. Specjalizujemy się również w pracach remontowych i wykończeniowych z dobudową i rozbudową obiektów włącznie, dociepleniem i elewacją zewnętrzną budynków o dużej powierzchni. Szeroki zakres wiedzy i doświadczenia pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości usług ze szczególnym uwzględnieniem wymagań zleceniodawcy.

W naszej firmie pracują osoby z doświadczeniem w pracy za granicą m.in. w Niemczech, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii  

Secbud Security jest prywatną spółką z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem. Założyciele Grupy od roku 2002 działają w sektorze ochroniarskim. Oferujemy ochronę osób i mienia, szkolenia oraz kompleksowe doradztwo w każdym aspekcie bezpieczeństwa. Szeroki zakres wiedzy pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości usług ochrony ze szczególnym uwzględnieniem wymagań zleceniodawcy. Nasza firma specjalizuje się w zabezpieczaniu konwojów przedmiotów wartościowych i niebezpiecznych (spedycja, tranzyt). Zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalizm. Posiadamy pełny pakiet zabezpieczeń w tym ubezpieczenie na 24 000 000 pln (w kwocie ubezpieczenie celno-podatkowe), co pozwala nam na współpracę z największymi agencjami celnymi w UE.

 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.