Biz Met

Nazwa: Biz Met Państwo:
Polska
Miasto: Gorzów Wielkopolski Ulica: Walczaka 25 Kod pocztowy: 66-400
Telefon: 725 352 000 Email: biuro@bizmet.info Strona WWW: spawanie-bizmet.pl/
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O FIRMIE

Jesteśmy firmą, która dostarcza najwyższej klasy usługi spawalnicze na terenie Gorzowa i okolic. Działamy na rynku od ponad 7 lat, w naszym portfolio znajdują się różnego rodzaju i rozmiaru projekty – pracowaliśmy przy niewielkich, jedno lub kilkudniowych zleceniach, jak również prowadząc bardzo duże projekty, które zajeły nam kilka miesięcy nieustannej pracy. Jesteśmy dumni ze swojego doświadczenia, wiedząc, że każdy klient, który z nami współpracował był zadowolony zarówno ze świadczonych usług spawalniczych, aktywnego kontaktu, a także bardzo przystępnych cen. 

Nasze umiejętności potwierdzają certyfikaty branżowe, które pozwalają nam używać zaawansowanych narzędzi spawalniczych oraz czerpiąc korzyści z metod spawania MIG/MAG, TIG, jak również metodą 111 w postaci spawania elektrodą otuloną. Każda z metod to sprawdzone narzędzie spawalnicze, wielokrotnie przez nas przetestowane. 
Jeżeli potrzebujesz firmy spawalniczej, która zapewni najwyższą jakość usług w przystępnej cenie – to znalazłeś odpowiednich ludzi do twojego zadania! 
Zapoznaj się z naszą ofertą, skontaktuj się z nami – telefonicznie lub mailowo. Z pewnością jesteśmy w stanie podołać każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu zadaniu z naszej branży.

Jak się z nami skontaktować

Najlepszym sposobem jest kontakt telefoniczny lub odwiedzenie naszego zakładu.  Zapraszamy również do przesyłania zapytań ofertowych poprzez e-mail lub formularz kontaktowy na stronie.

Adres
ul. Walczaka 25 (Teren Stilonu)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kontakt
biuro@bizmet.info
tel. 725 352 000

Godziny Otwarcia:
Pn-Pt.: 8.00-16.00
So: 8:00-14:00
Nd: zamknięte

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.