PLATYNOWY
Valor Windows

Valor Windows

polubienia   0
   
odsłony   1046727 926 705

Kategorie

Wyposażenie
http://www.firmbook.eu/valor-windows-okna-gdansk
PLATYNOWY

Valor Windows

Nazwa: Valor Windows Państwo:
Polska
Miasto: Gdańsk Ulica: Długie Ogrody 6A Kod pocztowy: 80-765
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Działamy w sektorze budowlanym od blisko dziesięciu lat. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w handlu stolarką i wykonywaniu zleceń montażowych.

Znamy się na swojej pracy, a przede wszystkim sprawia nam ona ogromną satysfakcję. To pozwala nam podchodzić do kolejnych wyzwań z pełnym zaangażowaniem i determinacją.

Pomagamy w wyborze najlepszych okien, drzwi i rolet, wyjaśniamy wszystkie kwestie z tym związane, przeprowadzamy od A do Z każde zamówienie. W realizacji zadań kieruje nami dbałość o jakość wykonywanych usług.

Zapraszamy do naszego salonu, który mieści się w samym centrum Gdańska, nad Motławą, tuż przy Wyspie Spichrzów. Sprawdźmy, co możemy dla Państwa zrobić!

Budując lub remontując mieszkanie, dom czy biuro Klienci zwykle nie decydują się na montażgorszej jakości drzwi i okien. Po pierwsze, wszyscy doskonale wiemy, że mają one służyć nie kilka, lecz co najmniej kilkanaście lat.

Po drugie, ich zadaniem jest chronić wnętrze budynku przed czynnikami zewnętrznymi (pogoda, hałas, wilgoć, włamania). Dlatego tak ważny jest wybór odpowiednich drzwi i okien wysokiej klasy. Istotne jest też dobranie stosownych osłon i wykończeń. W Valor Windows sprzedajemy i montujemy wyłącznie produkty uznanych firm (m.in. Drutex, Porta, Erkado).

Chcemy, aby nasi Klienci mieli pewność, że ich ciężko zarobione pieniądze zostały odpowiednio wydane. Doradzamy najlepsze rozwiązania na podstawie wykonanych pomiarów i przeznaczonego budżetu. Ceny naszych usług uzależnione są od rodzaju i skali wykonywanych prac. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza wyceny na naszej stronie internetowej.

Okna Drutex gdańsk
 

Nasza firma jest uczestnikiem autorskiego programu firmbooka promującego firmy wiarygodne e-biznesowo

 

KONTAKT

Valor Windows
Długie Ogrody 6A
80-765 Gdańsk

Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
Sob. 9:00 - 14:00

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.