Mobilwag

Nazwa: Mobilwag Państwo:
Polska
Miasto: Lublin Ulica: Czeremchowa 15 Kod pocztowy: 20-807
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Mobilwag.pl - producent wag samochodowych

Kim jesteśmy?

Nasza firma to wieloletni producent wag samochodowych oraz przemysłowych. Produkujemy wysokiej klasy wagi elektroniczne. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie, jednak ofertę kierujemy do klientów w całym kraju. Wagi samochodowe, pomostowe i przemysłowe, które Państwu oferujemy spełniają najwyższe standardy jakościowe, co potwierdzają regularnie nasi zaufani i stali odbiorcy. Wagi produkowane są zgodnie z najnowszą technologią, z wykorzystaniem sprawdzonych i solidnych komponentów. Niezawodne i trwałe urządzenia znajdą zastosowanie w branży logistycznej, rolniczej, ale również w przemyśle ciężkim. Promocje…

Działamy między innymi jako producent wag samochodowych, do których tworzenia wykorzystujemy nowoczesne technologie i trwałe komponenty. Realizujemy także zlecenia na wagi przemysłowe czy rolnicze. Ponadto oferujemy naszym klientom także legalizację wag samochodowych, przemysłowych, laboratoryjnych i aptecznych. Dzięki tak wszechstronnej obsłudze, klient otrzymuje wagę gotową do natychmiastowego użytku.

Doświadczeni pracownicy od lat służą profesjonalnym doradztwem oraz zdobywają nowe kwalifikacje i wiedzę, aby lepiej sprostać wysokim wymaganiom klientów. Jako producent wag samochodowych i przemysłowych posiadamy rozliczne certyfikaty i dokumenty, potwierdzające nasze wysokie standardy. Każde urządzenie wagowe, które Państwu proponujemy posiada certyfikat zatwierdzenia typu OIML (Międzynarodowej Organizacji Metrologii Prawnej). Technologia, w której powstają nasze wagi, gwarantuje ich prawidłowe funkcjonowanie i długi czas użytkowania.

Mobilwag to polski producent wag samochodowych i przemysłowych. Produkujemy, serwisujemy i legalizujemy wagi elektroniczne, a także wagi mechaniczne. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Nie boimy się nowych wyzwań, szukamy jak najlepszych rozwiązań dla odbiorców naszych produktów i usług. Wyróżnia nas ogromne doświadczenie, a otwartość na nowe technologie i indywidualne podejście do każdego klienta, umożliwiają nam produkcję, serwis, montaż i legalizację wag. Wszystkie te usługi świadczymy z troską o zadowolenie klienta oraz z dbałością o szczegóły. Wagi samochodowe i przemysłowe produkujemy z przeznaczeniem dla takich firm jak: składy węgla, skupy złomu, segregowanie odpadów czy też stacje demontażu pojazdów oraz dla przemysłu ciężkiego. Odbiorcami naszych wag są również gospodarstwa rolne i sadownicze oraz indywidualni przedsiębiorcy, prowadzący własną działalność.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wagi do laboratoriów, aptek, sklepów, zakładów jubilerskich, działów kontroli technicznej, gabinetów lekarskich, magazynów, linii produkcyjnych oraz transportu drogowego i kolejowego.

Jako producent wag samochodowych posiadamy w sprzedaży również specjalnie przystosowane wagi, przeznaczone do pracy w niesprzyjających warunkach przemysłowych – wagi nierdzewne i hermetyczne, odporne na wilgoć i agresję czynników chemicznych.

Świadczymy również usługi w zakresie: przeglądu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz modernizacji systemów wagowych.

Dla klientów, którzy podpiszą z nami stosowne umowy gwarantujemy pierwszeństwo w wykonaniu usługi oraz możliwość stałego kontaktu, o każdej porze dnia.

Kontakt

www.mobilwag.pl

Lokalizacjaul. Czeremchowa 15
20-807 Lublin
Adres emailowyinfo@mobilwag.pl
Numer telefonutel. 793 071 071 – – 24H
Numer telefonutel. 788 071 071 Andrzej
Numer telefonutel. 792 071 071 Marcin

    Nie znaleziono wyników.