Koło-Tex

Nazwa: Koło-Tex Państwo:
Polska
Miasto: Zgierz Ulica: Piątkowska 29 Kod pocztowy: 95-100
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

WULKANIZACJA – ZGIERZ 

SERWIS OPON

Firma „Koło-Tex”, z siedzibą w Zgierzu przy ulicy Piątkowskiej 29, oferuje przede wszystkim wysokiej jakości usługi związane z wulkanizacją. Oznacza to, że odpowiadamy między innymi za wymianę opon, ich naprawę czy wyważanie, ale także dajemy możliwość zakupu opon nowych i używanych, czy też felg aluminiowych i stalowych.
 
 
 
 
Za wszystkie nasze usługi odpowiada wykwalifikowany i doświadczony zespół fachowców. To właśnie dzięki nim możemy Państwu zagwarantować usługi na wysokim poziomie, satysfakcjonujące każdego z Klientów, w prawdziwie konkurencyjnych cenach.

Co ważne, nasz serwis zadba nie tylko o Państwa opony, ale również wspomniane już felgi. Zaoferujemy Wam również różnego rodzaju, niezbędne akcesoria, takie jak śruby, nakrętki czy zabezpieczenia
Swoje usługi wykonujemy za pomocą nowoczesnych urządzeń, dzięki czemu jesteśmy pewni, iż stale dążymy do osiągania postawionego przed sobą celu – pełnego zadowolenia każdego z naszych Klientów.

Jeśli zaś chodzi o produkty, to jesteśmy pewni, iż każdy z naszych Klientów znajdzie coś dla siebie. Oferujemy bowiem największy w okolicy wybór zarówno opon nowych i używanych, jak felg stalowych czy aluminiowych, oraz wszelkich akcesoriów niezbędnych przy kołach i oponach.
 
Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu. Nie czekajcie z tym do ostatniej chwili, szczególnie przed zmianą opon. Nasi profesjonalni pracownicy zajmą się Waszymi oponami rzetelnie, tak byście mogli bezpiecznie jeździć przez cały rok, nie martwiąc się o warunki pogodowe.

Każdy z naszego personelu równie chętnie podpowie, doradzi które opony będą dla Państwa pojazdu najlepsze, oraz w jaki sposób dbać o zamontowane już produkty.
 
 

 
Serdecznie zapraszamy.
Serdecznie zapraszamy. U nas znajdziecie Państwo opony, których do tej pory szukaliście w złym miejscu!
 
Koło-Tex
ul. Piątkowska 29
95-100 Zgierz

tel.: 509-551-272
e-mail: kolotexrafal@vp.pl
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.