ZAKŁAD MECHANICZNY - JANUSZ KOŚCIOŁEK

Nazwa: ZAKŁAD MECHANICZNY - JANUSZ KOŚCIOŁEK Państwo:
Polska
Miasto: Brzezinko 18
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O FIRMIE - ZAKŁAD MECHANICZNY - JANUSZ KOŚCIOŁEK

Zakład mechaniczny Janusza Kościołka istnieje wiele lat i z powodzeniem świadczy usługi w zakresie obróbki wszelakich metali. Wieloletnie doświadczenie i ukierunkowanie na rozwój zaowocowały wieloma zleceniami i gronem zaufanych Klientów.

 

Firma Janusza Kościołka świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali, takie jak spawanie, frezowanie lub szlifowanie. Specjalizuje się również w obróbce kół zębatych prostych, stożkowych, łukowych, uzębień wewnętrznych. Posiadamy urządzenia, które potrafią precyzyjnie obrabiać dany element w bardzo krótkim czasie. 

 

Nowoczesne zaplecze technologiczne i urządzenia o wysokiej wydajności gwarantują najwyższą jakość wykonania. Dzięki zaopatrzeniu w zaawansowane technicznie narzędzia, mamy możliwość obrabiać metale wszelakie z zachowaniem wysokiej jakości. Z chęcią podejmujemy się niekonwencjonalnych zleceń. Ponadto oferujemy fachowe doradztwo techniczne i konsultacje.

   
Zakład Mechaniczny, Brzezinko, Toruń, Frezowanie, Toczenie, Sprawanie, Wytaczanie, Szlifowanie, CNC

Zakład Mechaniczny, Brzezinko, Toruń, Frezowanie, Toczenie, Sprawanie, Wytaczanie, Szlifowanie, CNC

Zapewniamy wysokiej jakości usługi w atrakcyjnych cenach. Szanujemy również czas swój i Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby prace wykonywane były solidnie i terminowo. 

Swoją ofertę kierujemy do firm, instytucji i Klientów indywidualnych na terenie całego kraju. Wszystkie wykonane przez nas prace są objęte gwarancją. Dbamy o zadowolenie Klienta, ponieważ zależy nam na wypracowywaniu długofalowej współpracy. Do dyspozycji Klientów oddajemy profesjonalny zespół.

Naszą ekipę stanowią doświadczeni pracownicy o szerokiej wiedzy i wymaganych kwalifikacjach. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę. Każdy Klient może liczyć na rzetelne porady techniczne i pomoc w wyborze odpowiednich usług.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

KONTAKT - ZAKŁAD MECHANICZNY - JANUSZ KOŚCIOŁEK

Brzezinko 18 
87-162 Brzezinko Tel.: 56 645 97 20
Tel.: 511 402 210
Tel.: 603 865 503
Tel.: 56 645 97 21
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 06:00-18:00 
wtorek: 06:00-18:00 
środa: 06:00-18:00 
czwartek: 06:00-18:00 
piątek: 06:00-18:00 
sobota: 06:00-14:00
e–mail: januszkosciolek@wp.pl
e–mail: marcin@do.maszyn.pl
e–mail: justyna@do.maszyn.pl
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.