Zamknięci w pokoju

Nazwa: Zamknięci w pokoju Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
Województwo: wielkopolskie Miasto: Poznań Ulica: ul. Grunwaldzka 41B/2 Kod pocztowy: 60-786
Telefon: 730 740 503 Strona WWW: www.zamknieciwpokoju.pl/

Opis

Pokoje Zagadek to dawka adrenaliny i emocji dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Fantastyczne atrakcje dla młodzieży i dorosłych. Nasz escaperoom Poznań oferuje następujące pokoje:
 • Miejsce zbrodni – Ty i Twoja paczka znajomych w sercu kryminalnej zagadki… i to w ciepłym, pełnym miłości domu. Dowiedz się kto zabił i rozwikłaj mroczną tajemnicę!
 • Gwiezdny Pokój – pasjonująca, kosmiczna przygoda w obcej galaktyce. To tu rozgrywa się prawdziwa walka z Siłami Zła!
 • Izba Wytrzeźwień 2.0 – świetna impreza, potężna dawka procentów i noc na wytrzeźwiałce. Kac morderca nie daje żyć, a Wy musicie wydostać się z Izby Wytrzeźwień!
 • Ostatnie Miejsce – mieszkanie pełne mocznych zagadek. Stań oko w oko z psychopatą!
 • Pokój Superbohaterów – stańcie oko w oko z przerażającym potworem i udowodnijcie, że macie wystarczającą moc aby go pokonać!
Zapewnij sobie i swoim bliskim niezapomniany weekend w Poznaniu – adrenalina i emocje gwarantowane!

 

ZAMKNIĘCI W POKOJU” jest rodzajem gry typu Room Escape, ale w rzeczywistości, w realnym pomieszczeniu. Pokoje zagadek, czyli escape room game to forma rozrywki, w której uczestnicy zostają zamykani w tematycznych pokojach i mają 60 minut na wydostanie się. Jedynie jako zespół będziecie w stanie rozwiązać liczne zadania i zagadki, które pozwolą Wam odnaleźć klucz do wyjścia. Nie wszyscy dają radę, ale dzięki temu zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej… Już dziś dokonajcie rezerwacji pokoju w jednym z dwóch miast, w których możecie nas znaleźć. Wybierzcie pasujący Wam termin i podejmijcie wyzwanie, przenosząc się do wybranego przez siebie scenariusza!

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.