P.W. ZEFIR

Nazwa: P.W. ZEFIR Państwo:
Polska
Miasto: Rybnik Ulica: Jankowicka 23-25 Kod pocztowy: 44-200
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Przedsiębiorstwo ZEFIR powstało w 2004 roku i od samego początku jego działania miało na celu wyspecjalizowanie się w zakresie montażu okiennych nawiewników powietrza. Aby sprostać wymaganiom klienta rozbudowaliśmy asortyment oferowanych nawiewników oraz dodatkowo rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o ich dystrybucję. 

W czasie jedenastoletniej działalności P.W. ZEFIR realizowało projekty modernizacji wentylacji i brało udział w rozwiązywaniu problemów  związanych z tym zagadnieniem m.in. dla SM "JAS-MOS" ,SM "NOWA" z Jastrzębia Zdroju, Pszczyńska SM, Katowicka SM, ZGM Rybnik, ZGM Rudułtowy, ZGM Czerwionka - Leszczyny, SM Orłowiec, SM Marcel, Zarząd Budynków Miejskich w Jastrzębiu Zdroju, Wielu Wspólnot Mieszkaniowych, Zarządców nieruchomości, firm budowlanych oraz deweloperów.  Wykonywało prace z zakresu montażu nawiewników powietrza dla obiektów użyteczności publicznej na terenie całego Kraju, a w szczególności Śląska. Przedsiębiorstwo nasze zajmuje się również od samego początku działalności  montażem nawiewników dla klienta indywidualnego. 

W tym okresie spotykaliśmy się z wieloma problemami takimi jak zawilgocone lub zagrzybione mieszkania oraz z tak zwanymi ciągami zwrotnymi powietrza, które stanowią bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia .Posiadamy odpowiedni sprzęt do montażu nawiewników okiennych oraz  doświadczenie zdobyte przez lata. Jesteśmy autoryzowaną grupą montażowa producenta nawiewników VENTEC. 

Jesteśmy przekonani o słuszności wyboru oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo produktów, które znalazły z powodzeniem i niezawodnością zastosowanie na rynku europejskimaby sprostać wymaganiom każdego klienta tak po względem technologicznym jak i ekonomicznym. 
Certyfikaty i atesty
nawiewniki, montaż nawiewników, nawiewniki ciśnieniowe, nawiewniki higrosterowane, nawiewniki akustyczne
Kontakt

P.W. ZEFIR 
ul. Jankowicka 23-25 
44-200 Rybnik 

Biuro: tel. 32 756 95 30, fax (032) 72 97 679, kom. 500 150 510 
e-mail: 
biuro@zefir.info.pl
zefir@zefir.info.pl 

          
  Doradztwo - montaż: tel. 798 356 342 e-mail: montaz@zefir.info.pl 
Zapytania ofertowe (inwestycje):  e-mail: ekspert@zefir.info.pl


Godziny otwarcia: od pon. - pt. od 8:00-16:00 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.