PLATYNOWY

KLIMAT PRO

Nazwa: KLIMAT PRO Kraj:
Polska
NIP: 8982267274    Sprawdź rejestry   
Miasto: Wrocław Ulica: Ludwika Rydygiera 16/1 Kod pocztowy: 50-249
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

KLIMAT PRO

to profesjonalny wykonawca instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, który oferuje także serwis klimatyzacji. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji obejmującą: projektowanie, montaż klimatyzacji, przygotowanie i pomiary wentylacji, uruchomienie oraz serwis instalacji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych (klimatyzacja i wentylacja dla domu), jak i do klientów instytucjonalnych – proponujemy rekuperację do obiektów użyteczności publicznej, firm, galerii handlowych, sklepów, jak również wentylację i klimatyzację do biura czy apteki.

Schemat instalacji klimatyzacji | InstalacjeBudowlane.net

Wykonana przez nas klimatyzacja dla zakładów zawsze zapewnia bezpieczną pracę maszyn i urządzeń. Nasz zespół składa się wyłącznie z kadry profesjonalistów posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia do wykonywania usług w zakresie klimatyzacji i wentylacji. To specjaliści, którzy z zaangażowaniem wykonują każdy projekt instalacji, montaż oraz pomiar wentylacji i założenie systemów klimatyzacyjnych. Do naszych zadań należy także fachowy serwis instalacji. Nasi pracownicy to wiele lat doświadczeń i tysiące godzin spędzonych na pracach dla Klientów.

Klimatyzacja - Instalacje Walczak

Dla KLIMAT PRO - najważniejszy jest klient - to nie pusty slogan, a wizja i sposób działania naszej firmy. Dla naszych Klientów tworzymy indywidualne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb, a przede wszystkim proponujemy usługi „uszyte na miarę”. Każdy projekt i montaż poprzedza spotkanie z Klientem i dokładne omówienie potrzeb i zakresu wykonania prac. Następnie przygotowujemy ofertę dopasowaną do oczekiwań Zamawiającego. Wykonanie prac odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i urządzeń, a podstawową zasadą jest dla nas realizacja usługi w sposób jak najmniej uciążliwy dla Klienta. Jakość wykonanej pracy to również czystość miejsca pracy i nasi specjaliści mają to zakodowane w swoim DNA. Z wielką przyjemnością realizujemy trudne wyzwania. Projektowanie, montaż, serwis i pomiary wentylacji oraz klimatyzacji są przeprowadzane we Wrocławiu i całym województwie dolnosląskim oraz województwach ościennych.

Montaż klimatyzacji Oława - Klimatyzacja do domu, do biura

Potrzebny klimatyzator? Zajmujemy się montażem tego typu urządzeń, a dzięki posiadanemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom personelu, zapewniamy Klientom dużą efektywność, nawet w przypadku instalacji urządzeń w obrębie trudno dostępnych przestrzeni. Usługi świadczone przez naszą firmę gwarantują profesjonalizm oraz pełną funkcjonalność instalowanych urządzeń klimatyzacyjnych. Jeśli chodzi o montaż klimatyzacji to Wrocław stanowi podstawowy obszar naszej działalności.

Ile prądu zużywa klimatyzacja i inne instalacje w domu - murator.pl
Montowanie klimatyzacji we Wrocławiu realizowane przez naszą firmę zawsze obejmuje również bezpłatną wizytę doradcy, poprzedzającą instalację sprzętu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi kontrahenci zyskują pewność, że zastosowane docelowo rozwiązanie będzie doskonale dopasowane do ich potrzeb.
Współpraca z KLIMAT PRO to jednak nie tylko gwarancja dobrej użytkowości urządzenia, ale również pewność, że zadbamy o atrakcyjny wygląd całej instalacji. Niektórym mieszkańcom Wrocławia montowaliśmy klimatyzację w niezwykle trudnych warunkach i w ramach mocno ograniczonej przestrzeni, aby ostateczny efekt prezentował się dokładnie tak, jak sobie tego życzyli.

Instalacje klimatyzacji – klimatyzacje split i multisplit

Kolejną istotną zaletą współpracy z naszą firmą jest szeroki zakres usług związanych z obsługą klimatyzatorów. KLIMAT PRO, oprócz dystrybucji i montażu klimatyzacji we Wrocławiu prowadzi również profesjonalny serwis, który na co dzień zajmuje się dokonywaniem przeglądów oraz napraw zarówno drobnych usterek, jak i poważniejszych awarii.

Montaż standard klimatyzatora ściennego do 3,5 kW - montaż klimatyzacji  Warszawa VAT 8% - Montaż klimatyzacji - Klimatyzatory - aleklima.pl


Wszystkich z Państwa zapraszamy do przetestowania naszej oferty. Gwarantujemy pełną kompleksowość oraz indywidualne podejście podczas całego procesu realizacji zlecenia.

KONTAKT :

KLIMAT PRO

KLIMAT PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Ludwika Rydygiera 16/1

50-249 Wrocław

tel. 793 789 148

e-mail: klimatpro2020@gmail.com

www.firmbook.eu/klimat-pro-klimatyzacja-wentylacja-wroclaw

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.