PLATYNOWY

Antra

Nazwa: Antra Kraj:
Polska
Miasto: Bełchatów Ulica: Św. Alberta Chmielowskiego 20 Kod pocztowy: 97-400
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PAYU PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Produkty polecane

Przedstawiamy Państwu produkty firmy Antra.

Jako producent rolet, moskitier oraz plisów zapewnimy najwyższą jakość oferowanych produktów

Żaluzje poziome

więcej >>

Rolety Dzień Noc

więcej >>

Plisy

więcej >>

Moskitiery

więcej >>

Markizy balkonowe

więcej >>

O firmie

Rolety materiałowe to produkt który, dominuje w ofercie naszej firmy. Jednak specjalizujemy się również w innych rodzajach rolet np.: dachowe, przeciwwłamaniowe i bramy rolowane oraz żaluzje, plisy i moskitiery. Nasze rolety spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta i z powodzeniem  mogą być dowodem jego oryginalności i gustu. Bardzo efektownnie wygladają również nasze rolety dzień-noc (NOWOŚĆ), niedawno wprowadzony produkt do naszj oferty.

Ważne zastosowania posiadają rolety przciwwłamaniowe poza zabezpieczeniem antywłamaniowym zabezpieczają nas również przed utratą ciepła w pomieszczeniach jak i zmniejszają natężenie dźwięków dochodzących z zewnątrz. 
Dzięki wysokiej jakości naszych produktów prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski.

Misja

Firma powstała w 1991 roku. Zaczynając od produkcji żaluzji sukcesywnie powiększaliśmy naszą ofertę. Obecnie produkujemy żaluzje , roletki materiałowe, bramy rolowane, plisy moskitiery... jednym słowem wszystko co pozwoli Państwu zapanować nad światłem w Waszych oknach. Przez te lata zdołaliśmy pozyskać wykwalifikowanych pracowników którz wciąż jednak doskonalą swoje umiejętności. Wciąż odświeżamy park maszynowy, zaplanowaliśmy także zakup kolejnej nowoczesnej i wyspecjalizowanej maszyny do obróbki żaluzji. Wszystko to sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem także dla firm zajmujących się wyłącznie montażem. Nasze celem jest zapewnienie w naszej ofercie wszelkich najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w tej szybko rozwijającej się dziedzinie. 

Dlaczego warto?

Firma Antra dokłada wszelkich starań aby zadowolić klienta, poprzez dobór najwyższej jakości matariałów oraz kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji.

Jedna firma, a tyle możliwości!

Współpraca

Rolety materiałowe to produkt który, dominuje w ofercie naszej firmy. Jednak specjalizujemy się również w innych rodzajach rolet np.: dachowe, przeciwwłamaniowe i bramy rolowane oraz żaluzje, plisy i moskitiery.Nasze rolety spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta i z powodzeniem mogą być dowodem jego oryginalności i gustu.  

Ważne zastosowania posiadają rolety przciwwłamaniowe poza zabezpieczeniem antywłamaniowym zabezpieczają nas również przed utratą ciepła w pomieszczeniach jak i zmniejszają natężenie dźwięków dochodzących z zenątrz. 

Dzięki wysokiej jakości naszych produktów, otwieramy nasze sidziby w coraz to nowych miastach Polski. Nasze punkty sprzedaży posiadają Bełchatów, Wieluń, Gryfino, Szczecin.

Zapraszamy do zapoznania się z zaletami pozostałych produktów, życzymy trafnych wyborów i udanych zakupów.

Produkty promocyjne

Okna są jest jednym z kilku elementów, na który warto zwrócić uwagę przy wystroju wnętrza. Dlaczego? Odpowiednio dobranym typem przysłonięcia oraz rodzajem materiału dekoltem możesz nadać pomieszczeniom charakter oraz nastrój jaki tylko chcesz. Poniżej przedstawiamy produkty cieszące się uznaniem naszych klientów.

Kontakt

Bełchatów 97-400
os. Olsztyńskie
ul. Św. Alberta Chmielowskiego 20

tel. fax. (044) 634-83-25 
501-155-067
antra_mycek@op.pl
antra.zamowienia@gmail.com

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.