Terapie Poznań - Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych

Nazwa: Terapie Poznań - Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych Kraj:
Polska
NIP: 7792510015    Sprawdź rejestry   
REGON: 384599172    Sprawdź rejestry   
Województwo: Wielkopolskie Miasto: Poznań Ulica: Hetmańska 26/4A Kod pocztowy: 60-252
Telefon: +48 604 738 329 Email: kontakt@wcst.pl Strona WWW: wcst.pl/

Opis

Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych to instytucja gwarantująca profesjonalną opiekę psychologiczną. Każdy psycholog i terapeuta z Poznania zatrudniony przez ośrodek ma wymagane kwalifikacje oraz umiejętności doskonalone w trakcie wieloletniej praktyki zawodowej. W ofercie dostępne są m.in. terapia indywidualna, terapia dla par, terapia małżeńska, terapia dla rodziców i terapia dla młodzieży. Personel Wielkopolskiego Centrum Spotkań Terapeutycznych w Poznaniu regularnie poszerza swoje kompetencje, a jego praca jest poddawana ciągłej superwizji. Terapie w ośrodku realizowane są w kilku nurtach terapeutycznych, dzięki czemu każdy pacjent może otrzymać tu właściwą formę wsparcia.

Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia miejsca, gdzie każdy dorosły znajdzie wsparcie w radzeniu sobie z problemem związanym ze sferą psychiczną. Specjalizujemy się w terapii indywidualnej, terapii par i małżeństw oraz rodzinnej. Zespół psychologów i terapeutów zbudowany został tak, aby każdy mógł znaleźć właściwego dla siebie specjalistę.

W imieniu całego Zespołu, dziękuję Tobie za zaufanie.

 

Psycholog Psychoterapeuta Poznań

Chcielibyśmy zaprosić Cię do psychoterapii indywidualnej, psychoterapii par i małżeństw, konsultacji seksuologicznych oraz terapii rodzin.

Ważne jest dla nas, abyś w gabinecie czuł się bezpiecznie i możliwie swobodnie, a terapia stała się sposobem na lepsze poznanie samego siebie i zniwelowanie objawów. Podczas spotkań będziemy towarzyszyć Ci w rozwiązywaniu trudności, z jakimi przychodzisz oraz realizacji wyzwań stojących przed Tobą.

Jako terapeuci posiadamy wykształcenie kierunkowe psychologiczne i odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zawodu psychoterapeuty. Istotna jest dla nas wysoka jakość udzielanego wsparcia i jego zgodność z etyką zawodu psychologa. Zdobywaliśmy swoją wiedzę w ośrodkach afiliowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne m.in. w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, Ośrodku Szkoleń Systemowych – Systemowa Terapia Rodzin, Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Szkole Psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej. Nasze doświadczenie to przede wszystkim praktyka w placówkach NFZ oraz fundacjach i stowarzyszeniach, w pracy z klientami indywidualnymi, parami i rodzinami. Co ważne, nieustannie dbamy o swój rozwój zawodowy i profesjonalne świadczenie usług psychoterapeutycznych poddając naszą pracę stałej superwizji.

Sposób naszej pracy dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Pierwsze konsultacje pozwalają na odpowiednią diagnozę problemu oraz dobór właściwej formy terapii.

Poniżej sprawdź w czym dokładnie możemy Ci pomóc.

 

Terapia Indywidualna

Klient najlepiej zna swoje potrzeby, a terapia jest procesem prowadzącym do ich uświadomienia i odzyskania wpływu na podejmowane decyzje. Cele pracy ustalane są wspólnie z klientem i zgodne z jego aktualną gotowością. Prowadzimy następujące formy terapii:

Terapia Systemowa
Terapia dla Młodzieży
Konsultacje Wychowawcze
Konsultacje i terapia seksuologiczna
Terapia Poznawczo – Behawioralna (CBT)
Terapia Analizą Transakcyjną
Przyjazny LGBT+ (LGBT+ friendly)

Szeroko rozumiane bycie w terapii związane jest z poszukiwaniem i tworzeniem dla siebie najbardziej naturalnego i satysfakcjonującego sposobu na życie. Sprawdź poniżej, kto i w czym może Tobie pomóc.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.