APAMA acoustic project

Nazwa: APAMA acoustic project Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 9491572040    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: śląskie Miasto: Częstochowa Ulica: Legnicka 148 Kod pocztowy: 42-200
Telefon: 34 366 62 86, 66 77 66 100 Email: biuro@apama.pl Strona WWW: www.apama.pl

Przelew na rachunek bankowy

Opis

           Jesteśmy znaną polską firmą, która powstała z zaangażowania, pasji oraz zamiłowania do dźwięku. Nasza główna siedziba znajduje się w Polsce, ale zamówienia jesteśmy w stanie dostarczyć do każdego miejsca na świecie. W prowadzeniu działalności kierujemy się etycznymi postawami handlowymi, które staramy się propagować wśród naszych odbiorców i kontrahentów. Dzięki temu kolejny rok z rzędu zostaliśmy nagrodzeni zaszczytnym wyróżnieniem Złoty Certyfikat Rzetelności przyznawanym przez Krajowy Rejestr Długów oraz Certyfikatem Rzetelna Firma 2016. Podstawową działalnością naszej firmy jest szeroko rozumiana akustyka czyli wszystko to co wiąże się bezpośrednio z dźwiękiem, jego poprawą, pochłanianiem lub izolacją kiedy dźwięk pożądany zamienia się w hałas.

            Produkty, które oferujemy cechują się najwyższą jakością, dzięki czemu wielokrotnie były nagradzane np. Złotym Medalem Targów Kielce w 2011 r. Stale rozwijamy się poprzez współpracę z uczelniami wyższymi w Polsce m.in. Akademią im. Jana Długosza w Częstochowie. Dbamy również o to, aby materiały z naszej oferty posiadały aktualne atesty i badania, poprzez kontrolowanie ich w naszych laboratoriach, a także w uznanych akredytowanych laboratoriach takich jak: Instytut Techniki Budowlanej (ITB), Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej (CNBOP) i Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT).

            Nasza firma to nie tylko produkcja i sprzedaż materiałów, to także projektowanie ustrojów akustycznych zgodnie z wytycznymi klienta, montaż, transport, pomiary i analizy, doradztwo techniczne od etapu projektu do wykonania. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie z największym zaangażowaniem i dbałością starając się łączyć działalność zarobkową z działalnością dydaktyczną i badawczą. Swoją wiedzą dzielimy się poprzez szereg konferencji i szkoleń oraz spotkań zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych.

            Ciągły rozwój naszej firmy sprawia, że możemy oferować coraz lepszą pomoc naszym klientom. Dlatego też oferujemy pomiary właściwości akustycznych materiałów, a także budynków i warunków środowiskowych. Wykonujemy je na sprzęcie pomiarowym Soundbook Quadro o wysokiej klasie dokładności. Dzięki nam można dowiedzieć się dlaczego, mimo najdroższego zestawu HiFi lub Audio-Video odtwarzana muzyka nie brzmi dobrze a głos wokalisty jest niskiej jakości lub, co gorsza - niezrozumiały dla odbiorcy. Muzycy mogą dowiedzieć się dlaczego podczas prób, mimo największych ich starań dźwięk jest niesatysfakcjonujący. Pomożemy zrozumieć, z jakiego powodu słyszymy sąsiada zza ściany a praca w biurze lub innym zakładzie pracy jest męcząca i nieefektywna. Brak adaptacji akustycznej, zbyt długi czas pogłosu, zła izolacyjność akustyczna czy też hałas i drgania na pozór nieodczuwalne, w dłuższej perspektywie działają negatywnie na organizm człowieka.

            Staramy się, aby nasza dewiza „Hear the silence” brzmiąca trochę przewrotnie była w pełni wcielona w życie, aby każdy kto potrzebuje ciszy i odpoczynku mógł ich zaznać w swoim domu i miejscu pracy, a podróż samochodem przebiegała komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, by każdy mógł słuchać muzyki, grać i tworzyć w idealnych warunkach, aby realizator, słuchacz oraz muzyk mógł cieszyć się pięknem dźwięku zarówno w domu, studiu jak i w firmie, nie zakłócając spokoju innym. 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.