Corsan

Nazwa: Corsan Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 7641569683    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: Wielkopolska Miasto: Piła Ulica: Motylewska 24 Kod pocztowy: 64-920
Telefon: 67 351 91 91 Email: sklep@corsan.pl Strona WWW: sklepcorsan.pl

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 03 1020 3844 0000 1602 0085 4455

Płatność gotówką

Opis

KILKA SŁÓW O FIRMIE CORSAN

Polska marka Corsan została stworzona w 2005 roku i od tego momentu do dziś, dzięki ambitnej wizji i konsekwencji prężnie się rozwija budując model firmy przyjaznej klientom i pracownikom.

Wszystkie osoby zatrudnione w firmie tworzą doskonały, uzupełniający się zespół a praca jest nie tylko obowiązkiem ale również pasją. Nieustannie podnosimy poziom obsługi, aby sprostać Państwa najśmielszym oczekiwaniom, ponieważ misją naszej firmy jest oferowanie produktów najwyższej jakości, dla najbardziej wymagających klientów przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny.

Jesteśmy specjalistami w branży wyposażenia łazienek. Systematycznie dopracowujemy nasze produkty, tak aby ich perfekcyjna jakość i wygląd przynosiły największą satysfakcję. Dowodem na to są otrzymane referencje oraz setki tysięcy klientów w kraju i na świecie, którzy cenią sobie współpracę z nami i chętnie wracają, polecając nas innym. Dzięki wyjątkowej jakości oferowanych produktów prowadzimy współpracę z naszymi partnerami w całej Europie.

Wszystkie nasze produkty powstają przy użyciu najnowocześniejszych technologii z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Podczas produkcji używamy tylko i wyłącznie najwyższej klasy materiałów, tak aby zagwarantować niespotykaną jakość i precyzje.

Posiadamy w ofercie między innymi:

 • Nowoczesne panele prysznicowe
 • Najwyższej klasy zestawy do montażu podtynkowego
 • Solidne moduły do kompletowana zestawów prysznicowych
 • Wyjątkowe kolumny prysznicowe
 • Oszczędne baterie termostatyczne i mieszaczowe
 • Stylowe wanny przyścienne i wolnostojące
 • Kompatybilne deski wolnoopadające
 • Oryginalne akcesoria łazienkowe
 • Części serwisowe oraz zamienne 
 • I wiele więcej ...

O doskonałości produktów firmy Corsan, świadczy między innymi: zastosowanie ceramicznych zaworów, obecność technologii Anti-Calc zabezpieczającej przed osadzaniem się kamienia, stosowania systemów oszczędności wody, powłok antybakteryjnych oraz innych innowacyjnych rozwiązań poprawiających trwałość i jakoś użytkowania.

Zapewniamy również że wnętrza paneli prysznicowych, zestawów podtynkowych, baterii oraz wielu innych produktów są wykonywane głównie z nierdzewnej stali szlachetnej i mosiądzu o niespotykanej wytrzymałości, a wszystkie elementy są niezwykle trwałe. W firmie Corsan stawiamy przede wszystkim na jakość. Dowodem zachowania najwyższych standardów są Atesty oraz Certyfikaty, między innymi Atest Polskiego Związku Higieny. 

Dbając o Państwa dobro, posiadamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów. Pomocą serwisową objęte są wszystkie zakupy w sklepie Corsan.

Nasz zespół świetnie wyszkolonych ekspertów chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego wyposażenia łazienki. Pomożemy wybrać indywidualnie i według potrzeb produkty najlepiej pasujące pod względem technicznym jak i wizualnym. A dla klientów chcących wprowadzić do łazienki wyjątkowy i spersonalizowany charakter posiadamy ofertę malowania paneli prysznicowych na dowolny wybrany kolor. Malujemy przy użyciu najnowszej technologii z wykorzystaniem lakierów najwyższej jakości, które zapewniają niezwykłą trwałość powłoki. Wystarczy, wskazać nam wybrany kolor a my zadbamy o to, żeby zamówienie spełniło wszystkie oczekiwania.

Jako polska marka Corsan jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Dlatego udzielamy aż 5 lat Gwarancji !

Decydując się na zakupy w naszym sklepie - decydujesz się na jakość.

 
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.