PBŚP "Higiena Pracy" Marek Smoczyńsk

Nazwa: PBŚP "Higiena Pracy" Marek Smoczyńsk Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 6951001918    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 390325056    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: dolnośląskie Miasto: Jawor Ulica: Jasna 3B/7 Kod pocztowy: 59-400

Przelew na rachunek bankowy

Opis

Pracownia Badań Środowiska Pracy „Higiena Pracy” Marek Smoczyński z siedzibą w Jaworze, została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej  25 października 1994 roku. „Higiena Pracy” świadczy swoje usługi od 1 grudnia 1994r. Działalność prowadzi na terenie całej Polski. W 2007 roku „Higiena Pracy” uzyskała akredytację Polskiego Centrum Akredytacji, która jest potwierdzeniem posiadanych kompetencji i spełnienia przez „Higienę Pracy” wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących” oraz wymagań PCA (Laboratorium Badawcze Akredytowane przez PCA, NR AB 802).

W  PBŚP „Higiena Pracy” stosuje się metody badawcze i pomiarowe wg polskich norm, norm ISO, rozporządzeń oraz własnych zwalidowanych instrukcji badawczych.

„Higiena Pracy” gwarantuje Klientom profesjonalną i szybką realizację zleceń w zakresie badań dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy, oferuje pełne zaangażowanie, wiedzę oraz doświadczenie.

PBŚP „Higiena Pracy” posiada własne dobrze wyposażone laboratorium. Zespół stanowi kilkunastoosobowa załoga wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, doskonalących swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w kursach i szkoleniach organizowanych przez wiodące ośrodki w kraju.

Pracowni „Higiena Pracy” zależy na tworzeniu partnerskich więzi i jak najwyższym poziomie świadczonych usług.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.