Kategorie

Edukacja/Nauczanie, Szkolenia/Coaching
http://www.firmbook.eu/karol.fron

Karol Froń Trener Sprzedaży

Nazwa: Karol Froń Trener Sprzedaży Forma prawna: Jednoosobowa działalność gospodarcza Państwo:
Polska
NIP: 5140268188    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: Śląskie Miasto: Częstochowa Ulica: Bialska 55/7 Kod pocztowy: 42-202
Telefon: 731555524 Email: karol.fron@gmail.com Skype froniuj Strona WWW: karolfron.pl
PAY_PAL DOTPAY TPAY PAYU

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 85 1050 1142 1000 0090 9758 2408 Kod SWIFT/BIC: INGBPLPW

Opis

DLACZEGO TO WAŻNE?

Każdy z nas chce być zdrowy, bogaty, szczęśliwy, mieć wspaniałą rodzinę, dobrze płatną pracę, która daje mu satysfakcję, pozwala się realizować i spełniać pragnienia i marzenia. Wszyscy też chcemy osiągać sukcesy w tym co robimy, być w tym coraz lepszymi i szczęśliwymi.

Na co dzień jednak wielu ludzi cierpi zarabiając głodową pensje, martwią się czy wystarczy im do pierwszego, czy szef nie wyrzuci ich z pracy, czy będą w stanie wyżywić rodzinę. Nawet nie marzą, że ich życie może wyglądać inaczej, bo jest to dla nich niewiarygodne, jednak ja jestem przykładem, że możliwe.

ZACZNIJ OD DECYZJI

Nie istnieje trwały sukces jednej nocy. Jeśli chcesz aby Twoje życie na zawsze zmieniło się na lepsze, potrzebujesz konsekwentnej i wytrwałej pracy nad swoimi emocjami, umiejętnościami, nawykami.

Każda najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Nikt nie stał się wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie ot tak, na to potrzeba miesięcy, a często lat pracy, aby stać się fachowcem, mistrzem, ekspertem.Najważniejsze to zrobić pierwszy krok na drodze do lepszego życia, pracy, biznesu.

JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE?

Drogę możesz pokonywać sam i dochodzić do rozwiązań przez lata, a czasem nawet przez dziesięciolecia, próbując wymyślać od nowa teorie i metody, potykając się, ucząc na własnych błędach i płacąc za to niekiedy bardzo wysoką cenę w postaci braku satysfakcji i lęku przed kolejnym poniedziałkiem w nielubianej pracy, pośród nielubianych ludzi za niskie pieniądze.

Możesz też skorzystać z wiedzy kogoś innego, kto już przeszedł tą drogę, wie z czym musiał się zmierzyć i jest w stanie precyzyjnie wskazać Ci którędy masz iść, gdzie lepiej się nie zapuszczać, jakim środkiem lokomocji się poruszać, na co uważać po drodze, kiedy przyspieszyć, a kiedy na chwilę odpuścić, by potem ze zdwojoną mocą ruszyć do przodu.

Rozwijamy się dzięki ludziom, którzy przed nami przecierali szalki i odkrywali niewiadome, a my dziś wspinamy się na ich plecach i możemy dzięki temu widzieć dalej i osiągać więcej. Kiedy chcesz cieszyć się życiem, zamiast ciągle walczyć w nim o przetrwanie, to powinieneś zaufać profesjonalistom, którzy przechodzili to samo co Ty.

Sam przeszedłem drogę od chłopaka, który wychował się na wsi, nie miałem żadnych planów na życie, wyrzucono mnie ze studiów, ale dzięki swojemu uporowi i rozwojowi odniosłem sukces, zakładając dwie dobrze prosperujące firmy, napisałem dwie książki, wykonałem ponad 30 000 rozmów handlowych z klientami, stworzyłem autorski model sprzedaży OK SPRZEDAŻ

OD CZEGO ZACZĄĆ ROZWÓJ?

Jeśli trafiłeś do mnie i chcesz się ode mnie uczyć, to zacznij od darmowej wiedzy, którą serwuję na swoich profilach społecznościowych:

  1. Polub mój profil Facebook – https://www.facebook.com/karol.fron1
  2. Dodaj mnie na Linkedin – https://www.linkedin.com/in/karol-froń-a175605a
  3. Obserwuj profil Instagram – karolfron
  4. Subskrybuj mój kanał na YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCpcBdnbeiHThwh1GVJ0kEow

Czytaj mojego bloga, którego znajdziesz pod tym adresem: https://blog.karolfron.pl

Etap 1: Darmowe materiały:

Videoporadnik – 10 Najlepszych Technik Zamknięcia Sprzedaży – 11 nagrań w których pokazuje Ci gotowe schematy zamykania rozmowy handlowej zarówno przez telefon jak i w sprzedaży stacjonarnej, które pomogą Ci finalizować więcej transakcji z klientami

Minuta na sprzedaż – cykl max 60 sekundowych nagrań, w których przekazuję Ci wiedzę o tym jak rozmawiać z klientem na rozmowie handlowej

 

FroniukLive – darmowe spotkania w każdy poniedziałek o 20.00 na moim fanpage na facebooku, w których pokazuję Ci lepsze podejścia do życia, sprzedaży, marketingu, efektywności osobistej, pracy, biznesu

Call Me Show – program w którym na żywo, na wizji dzwonię do widzów i odpowiadam na ich pytania, masa ciekawych sytuacji i przypadków – polecam

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.