Auto-Pomoc

Nazwa: Auto-Pomoc Państwo:
Polska
Miasto: Pniewy Ulica: Targowa 8a Kod pocztowy: 62-045
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Mechanika samochodowa w Pniewach!

Rzetelnie, sprawnie, solidnie

Witamy serdecznie na stronie internetowej naszego warsztatu samochodowego. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje naszych pracowników sprawiły, że doczekaliśmy się opinii lidera na lokalnym rynku. Nie chcąc zawieść zaufania naszych stałych Klientów oraz pragnąc poszerzać grono nowych, każdego dnia robimy wszystko, aby usługi przez nas świadczone charakteryzował profesjonalizm oraz solidność.

Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra mechaników samochodowych, przed którymi motoryzacja nie ma żadnych tajemnic. To nie tylko nasz praca, lecz przede wszystkim pasja. Nie ma takiej usterki, której nie udałoby nam się zlokalizować i naprawić. Na bieżąco śledzimy branżowy rynek nowinek technologicznych i sukcesywnie wdrażamy je w elementy naszej pracy. Gwarantujemy sprawną diagnostykę oraz naprawy powierzonych nam aut.

107391-mechanika_samochodowa

Firma Auto-Pomoc oferuje swoje usługi w zakresie pomocy drogowej, łącznie z holowaniem pojazdów. Ponadto zajmujemy się wulkanizacją opon.

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami do załadunku i wyładunku samochodów osobowych i dostawczych, oferujemy auta zastępcze na czas naprawy. Nasze usługi świadczymy terminowo i rzetelnie, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Zadowolenie naszych Klientów to wizytówka firmy.

Auto service.

 „Auto-Pomoc” Tomasza Szubczyńskiego czeka na Państwa zgłoszenia przez całą dobę.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy oraz ofertą. Jesteśmy w 100% pewni, że spełnimy wszystkie stawiane przed nami wymagania.

Kontakt

Diagnostyka komputerowa

Targowa 8a
62-045 Pniewy
Telefon: 602 130 506
E-mail: autopomoctsz@wp.pl
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.