PLATYNOWY

DREW-STAL-BUD

Nazwa: DREW-STAL-BUD Państwo:
Polska
Miasto: Gdańsk Ulica: Elbląska 125 D
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej przedsiębiorstwa DREW-STAL-BUD. Przygotowaliśmy ją w celu zwiększenia wygody dla naszych klientów.

Nasza firma prosperuje na rynku już kilkanaście lat i w związku z tym jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższej jakości produkty. Specjalizujemy się w produkcji palet typowych i nietypowych, wycinaniem desek na zamówienie klienta, sprzedaży mebli ogrodowych, drewna kominkowego różnorodnych gatunków drzew oraz biomasy – pellety i brykiety z drewna i ze słomy.

Firma DREW-STAL-BUD od początku swojej działalności stawia na rozwój, nowoczesność i ciągłe doskonalenie produkcji tak, aby produkty firmy coraz lepiej zaspakajały potrzeby klientów.

Dlatego też w najbliższym czasie aby podnieść atrakcyjność naszego asortymentu mamy zamiar rozszerzyć działalność naszej firmy o sprzedaż węgla, wysokiej jakości kotłów C.O oraz o produkty torfowe, takie jak: substraty (gotowe podłoża dla kwiatów i warzyw), torfy specjalne różnych zastosowań, torfy ogrodnicze, torfy odkwaszone, ziemię ogrodniczą dla kwiatów o specjalnych wymaganiach, a także o korę sosnową i zrębki drzewne.

Od lat współpracujemy z wieloma zarówno małymi jak i dużymi przedsiębiorstwami, co czyni nas wiarygodnymi, godnymi zaufania i polecenia. Mamy nadzieję, że również i Państwa zainteresuje nasza oferta.

Zapraszamy!

DREW-STAL-BUD Anna Błońska
ul. Elbląska 125 D, Gdańsk
tel.: 58 320 41 31
tel. kom.: 501 11 35 35 
mail: Drew.stal.bud@gmail.com
www: www.drew-stal-bud.com

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.